Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális ha már második éjjel...

Normális ha már második éjjel görcsöl be a hasam?

Figyelt kérdés
+6hetet töltöm szerdán,eddig izomlazítótt kellett szedjek,most csökkenteni kellett az adgaot pár napja,csak indokolt esetben vegyek be azt mondta a dokim,de egyszerűen nem tudok aludni .tegnap is meg ma is mintha egy ködarab lenne bennem.A hasam alja meg úgy fáj alig bírok mozdulni.Ez mitől van,ezek már jósló fájások lennének csak elnyomom a gyógyszerrel,de még nem szeretnék megszülni egy két hétig ha lehet..minimumm.Mit tegyek?Volt már valakinek ilyen?CSak egy hét mulva tudok orvoshoz menni?Magnéziumból is kettőt szedek-béres,
2008. jún. 17. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
A magne b6-ból napi 3x2-g lehet emelni az adagot..amíg nem mész dokihoz próbáld ki, nekem 3x1 már elég volt.
2008. jún. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Óh nekem már kb 32hetes korom óta nem elég a magne b6,azért váltottam a béresre,ez jó is volt,de már kettő kell így .Szval csak ez a gond

A magneb6ból,4szer 2sem volt már elég...nem hiába adták agörcsoldót sem.CSak eddig még nem görcsöltem éjjel-hogy arra keleg,gondoltam megkérdezem ezek vajon jóslófájdalmak e..

2008. jún. 17. 13:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!