Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg 3 hete volt ovulációm,...

Elvileg 3 hete volt ovulációm, rögtön a menstruáció után, és kb. második hete fáj a derekam (folyamatosan), néha görcsöl a hasam is. A melleim viszont nem érzékenyek. Utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez utalhat arra, hogy sikerrel jártunk baba ügyben?
2008. ápr. 8. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem sem fáj a mellem de minden más utló jel lehet.ahogy szokták írni,megkell várni az elmaradt menszeszt és csak utána lehet beleélni magunkat a baba dologba.
2008. ápr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
utalhat.
2008. ápr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Üzentem neked privát!
2008. ápr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
privát üzi olyan privát?lehet hogy minket is érdekelne!
2008. ápr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De villámgyorsak vagytok! Koszi Viki, megkaptam. és hajrá neked is! :o)
2008. ápr. 8. 14:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Utalhat bizony,viszont két csík megjelenéséig semmi se biztos,légy türelemmel.Drukkolok!
2008. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok Neked! Írj majd hogy mi lett! Nekem jövő héten nem kéne hogy megjöjjön! Szorítok!
2008. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és az normális, hogy csak akkor nem fáj a derekam és görcsöl a hasam, ha sétálok/mozgok???
2008. ápr. 8. 17:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne gorcsoljetek ennyire par nap es ugyis kiderul,azt monjak nincs annal rosszabb mint a nem vart mensi elotti stressz.
2008. ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hmmm. Most picit vérezgetek, de nem olyan, mint amikor meg szokott jönni. Vasárnap kellene megjönnie, tehát a 24. napon vagyok. Tudom, no para, de ezért ez megijeszt. Lehet, hogy ki kellett volna hagynom a tegnapi fitnesst?
2008. ápr. 9. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!