Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyôri szülészeten szülők! Ki...

Gyôri szülészeten szülők! Ki volt a legszimpatikusabb orvos szerintetek?

Figyelt kérdés

Inkább ügyeletes orvosokra vagyok kíváncsi, mint fogadottakra.

De az is jöhet! :)


2013. ápr. 21. 14:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

2 hetet töltöttem a szülészeten így szinte mindegyikkel találkoztam, és mindegyikről hallottam ezt azt. Dr Lendvai Viktornál szültem, ő volt az ügyeletes. Nagyon rendes volt végig, mindig megnyugtatott, azóta is megismer, megjegyezte a baba nevét is. Egy forintot sem kapott pedig. Dr Likár Zsolt, szerintem Győr egyik leghíresebb nőgyógyásza. Rendes, őszinte, de nekem nem szimpatikus. Dr Fekete Zoltán, a vicces fiú, csak így hívták a kismamák. Sokan nem kedvelik, mert "egy nőgyógyász ne humorizáljon". Szerintem és még sokak szerint pedig pont hogy jó, végre nem egy komor férfi. Dr Stummer Jánost említené még meg, hozzá jártam terhesgondozásra is, ő nem egy mosolygós fajta, halk szavú, talán kicsit szigorú, de jó orvos.


Nekem ők a favoritok


Akiket viszont messze elkerülök:


- Dr Csenge Titanilla (bár most épp várandós)

- Dr Horváth Zoltán

- Dr Háromszéki József


Akiről rosszakat hallottam a kismamáktól:


-Dr Mika Péter


Még sok-sok orvossal találkoztam, vizsgáltak, de ők olyan átlagosak. Mindegyik normális volt.


Az biztos, hogy magánrendelésen minden orvos egy tündér, jófej ember.

2013. ápr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én Dr. Kelemen Szilárnál szültem, de akit rajta kívűl bátran tudok ajánlani az Dr. Horváth Zoltán :)
2013. ápr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Kata-89 ***** válasza:
Dr Papp Zsolt, nagyon rendes, kedves, és nem utolsò sorban nagyon profi orvos!
2013. ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kedves Kata-89!


Az általad említett orvos ügyeletes volt, vagy felfogadtad?

2013. ápr. 23. 18:26
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajna, elég sokat voltam tavaly bent, de vége jó, minden jó:)

Papp Zsolt: Jó szakember, de nagyon pénzes. Ismerősöméknek ikrei lettek, adtak neki 80.000-ret, és visszakérdezett, hogy csak az egyiket akarják-e hazavinni?

vagy: szobatársam nála szült, megkérdezte, menny a szülés: 50.000 alatt nem, de annyiért sem szívesen volt a válasz.


Mika Péter: rendes, jó szakember is, nekem mondhatni életet mentett, észrevette, (Busznyákkal együtt, amit másik 3 doki nem az UH-n


Busznyák Csaba: nagyon szeretem, fogadott dokim volt, hozzá jártam, nagyon korrekt, kedves. És nagyon Jóképű:)

Szakmailag ott van.


Likár: panaszt nem hallottam róla.


Lendvai Viktor: nem ismerem, de szobatársam a nőgyógyról terhesen vérzett, hozzá járt Pannonhalmára, meg se nézte uh-n, azt mondta nincs baj, következő alkalommal ügyeletes volt, ide jött be a nő, itt sem nézte meg uh-n, hanem azt mondta minden rendben van, nő még egyszer visszajött, akkor más nézte meg, kiderült, hogy a magzat kb 2 hete nem élt.

Rendkívül gyors szülés miatt aztán a Busznyák be sem ért, így az ügyeletes Papp Gábornál szültem, vele is elégedett vagyok.


Előtte meg a Fekete Zoltánnál szültem, ő is rendes, de nekem a Busznyák a favorit.

2013. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Fekete Zoltán, de a Busznyákról is pozitív véleményt hallottam, de vele még nem hozott össze a sors.
2013. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha magánrendelést választod akkor Dr Horváth Zoltán, sztk-s rendeléséről hallott vélemények megoszlanak, de magánba imádom!
2013. ápr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Háromszékinél szültem. Őt messze kerüld el, csak üvölteni tudott velem és bunkó beszólásai voltak, a szülés után többet nem láttam szerencsére.


Vmilyen Viktor volt az, aki utána többször rámnézett az osztályon és kedves volt, mosolygott is...


A többiekről nem tudok semmit.

2013. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Akivel eddig tapasztalatom van: Dr. Fekete Zoltán egy tündér, mindig van az emberhez 1-2 jó szava:)

Akit viszont akkor lássak legközelebb, amikor a hátam közepét, Dr. Horváth Zoltán. Nálam már ott elásta magát, hogy köszönésre sem méltatott. Lehet, hogy pénzért kedves, de velem sztk-ban elég tuskó volt.

2013. máj. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én Dr. Lendvai Viktornál szültem, nagyon rendes volt velem.

Az sztk-ban még találkoztam néhány orvossal, akik rendesnek tűntek: Dr. Mika Péter

Dr Fekete Zoltán (vidám, viccelődős)

Dr Kelemen Szilárd

Dr Busznyák Csaba

2013. dec. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!