Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy ORVOS kismama könnyebben...

Egy ORVOS kismama könnyebben el tudja intézni magának, ha császármetszéssel akar szülni?

Figyelt kérdés

Nincs rá indoka,csak ő így akar és kész.


Lényegében az orvosa a kollégája,szerintetek ő ilyen szempontból előnyben lenne egy ilyen kéréssel?


Természetesen jó is viszony is a nőgyógyász kollégával.


(Ezt a nőt konkrétan nem ismerem,csak az egyik kismamának a barátnője és orvos,de a többit már leírtam).



2013. márc. 28. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. De nem biztos hogy akarni fogja, nekem van egy orvos barátnőm, ő kifejezetten NEM akart császárral szülni. Nem faggattam részletesen hogy miért de nem akart, pedig megtehette volna.
2013. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A férje is orvos,de egyikük sem nőgyógyász,ha jól tudom.


Azt nem tudom,miért akarja.Csak elég határozott elképzelésnek tűnik.

2013. márc. 28. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nyilván megvan mindkét oldalnak a magyarázata:) Pro és kontra érvek stb. De ehhez nem kell ugye orvosnak lenni hogy valaki így valaki meg amúgy gondolja jónak:)
2013. márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, hogy könnyebben el tudja intézni magának, de szerintem elég kevés orvos van aki direkt császárral akarna szülni ha nincs egészségügyi indoka, mert pontosan tisztában vannak azzal, hogy mennyivel nagyobb a kockázata.
2013. márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Én majd szakmabeli leszek, de Isten őrízz hogy császározzanak, csak ha muszáj!

Minél többet tud róla az ember, szerintem annál inkább akar természetes szülést.

Nagyon szépek pl. az összenőtt belek, meg egyéb lehetséges műhibák.

2013. márc. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!