Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A terhességi cukorbetegség...

A terhességi cukorbetegség indokolja a császármetszést?

Figyelt kérdés
2008. jún. 14. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Semmi extrát nem kíván a diétán kívül.

Én hallottam olyat is, hogy nem lehet túlhordani a babát, de több orvos is azt mondta, hogy ez sem így van, csak akkor, ha extra nagy lenne a baba.

Nekem végig a korának megfelelő volt, és ma egy hete hordom túl a lányom.

2008. jún. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is az voltam,bár inkább saját diétát tartottam...sztem nem teljesen jó az ahogy csinálják..na de ez most nem ide tartozik..tanultam erről nem is keveset.

nekem azt mondta a dokim,hogy nem kell emiattsem császározni sem,megindítani a szülést.A kettő megfér együtt.Akkor kell ha esetlegsen pl.felmegy a vérnyomásod vagy nem jó a szívhangja a kicsinek ilyenek,de amúgy nem kell.Szval emiatt ne aggódj sztem.36hetes kismama

2008. jún. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, én nekem is terhességi diabeteszem volt inzulinnal. természetes úton szültem 42.héten. Nem kellett szülést indítani sem. Utána volt kontroll mérés a cukrommal, mostmár megint ehetek édeseket :).
2008. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!