Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma egy hete hogy túlhordom a...

Ma egy hete hogy túlhordom a babám, és nagyon híg folyásom van, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Azt hittem, a magzatvíz szivárog, de a doki megnézte és szerinte nem. De ma éjjel már 2X kellett betétet cserélnem, mert átázott. Nagyon híg, szintelen enyhén nyálkás folyás, mintha bepisiltem volna, de nem. Eleinte csak mikor mozdultam jött, de most már folyik szinte mindig. A nyákdugóm már elment pár napja, vagy ez még annak a maradéka? Ez lehet szülés előtti folyás? Kicsit meg vagyok ilyedve. Holnap megyek még dokihoz, és kedden befektetnek, ha addig nem indul meg a szülés. A méhszájam 0111.Köszönöm a válaszokat.
2008. jún. 14. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a magzatvíz! A doki csak gondolta, hogy nem a kevés mennyiség miatt, de ha most márennyire akkor az tuti más nem lehet. Menj szépen be és szólj, hogy ez van, vagy telefonálj, mert magzatvíz nélkül nem lehet a baba. azért csak szivárog, mert a baba feje(reméljük) gátolja a folyamatos elfolyást. Valószínű megvizsgálnak, és majd megmondják mi a lépés. Nem kell gondolkodni, mindig alaposnak kelllenni, mert a kicsidről van szó..nem mindegy.a méhszájad minhárom 1 cm-re nyitva, tehát simán el tud folyni. Nem rövidült, meg azon lehet segíteni kell, majd, de az tágulásnál kiderül.
2008. jún. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is csak a magzatvízre tudok gondolni, de a doki direkt kimozdította a baba fejét a medencémből, hogy akkor több víznek kell kijönnie, de akkor semmi nem jött. És tegnap egész nap alig volt, megint éjjel folyt. És a szülésznő is azt mondta, hogy ha szivárog is a víz, az annál nagyobb mennyiség...

Na mindegy, akkor meglátogatjuk a dokit:-)

Bár fájásai még mindig nincsenek...

2008. jún. 14. 11:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én kézzel-lábbal könyörögnék, hogy had szülje, mert a túlhordással kapcsolatban elég rossz tapasztalatom van. Ne ijedj meg, de ×gy gondolom jobb ha leírom. Túlhordta az anyuka már 10 nappal és annyi magazatszurkot nyelt a baba, hogy begyulladt a tüdeje és 2 nap múlva meghalt. Ezt légyszi ne ijesztgetésnek vedd, csak JÓT AKAROK NEKED ÉS A BABÁDNAK!!!!!!!!



Dia

2008. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!