Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi idegesített a legjobban a...

Mi idegesített a legjobban a szülőszobán a férjed viselkedésében? Miket kérdezett vagy mondott neked?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 21:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nekem végül császár lett, mert rosszul feküdt a baba, csak ezt nem tudtuk akkor még. Jöttek a fájások, oxitocin, satöbbi, de alig tágultam, erre mondta az orvos, hogy fájás közben egy picit próbáljak nyomni. Na, vége felé az oxitól már olyan fájásaim lettek, hogy majdnem beledöglöttem, de nyomnom nem kellett, nem is tudtam. A férjem meg minden fájásnál (tehát kb 10 másodperces szünetekkel) azt mondogatta, hogy "nyomjad, ezaz". Meg ilyesmiket. Olyan valószerűtlenül hülyén hangzott, nem is nyomtam, tök idegesített, de nem volt erőm mondani neki, hogy hagyja már abba. Így végig mondogatta, míg aztán kiötlötte az orvos, hogy mégis császár.
2016. máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!