Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi idegesített a legjobban a...

Mi idegesített a legjobban a szülőszobán a férjed viselkedésében? Miket kérdezett vagy mondott neked?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 21:05
1 2 3
 11/21 Babeli Zurzavar ***** válasza:
20%
egy pillanatig nem idegesitett, nagyon nagy segitseg volt. velem.vajudott, lelegzett, lattam hogy teljesen eggye valtunk... volt ra idonk 19 ora alatt. az egyik legromantikusabb elmenyem Vele.
2013. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%
Nekem azt mondta, hogy jól csinálod! és éppen nagy nyomásban voltam, de nevetnem kellett.ő tehet róla, hogy még párszor nyomnom kellett, míg meglett a babánk :)
2013. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon jó, hogy ott volt. Nem sokat beszélgettünk, csendben voltunk. Mikor kértem, masszírozta a hátam. Tűvé tette a labellómért a kórházi csomagomat szegénykém, de nem találta. A végén már a szülésznők is adtak ötleteket, hogy hol keresse, annyira áhítoztam a labellómért. ( a magzatvizes koszos nadrágom zsebében volt... hihihi, ott nem nézte). Kitolási szakasznál annyira izgult, hogy valamit nagy csörrenéssel leborított - nem tudom mit. Nagyon rossz lett volna egyedül.
2013. ápr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
70%
Semmi nem idegesített benne. Egyszer szóltam talán neki, hogy nem tudok figyelni arra, amit mond meg kérdez, szóval ne beszéljen, csak fogja a kezem. Jó volt, hogy együtt csináltuk végig.
2013. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
70%
Semmi sem idegesített. Hogy mit kérdezett arra már nem emlékszem, csak hogy annyira szenvedtem, hogy megkértem inkább ne is szóljon hozzám, csak csöndben akartam szenvedni, nem volt erőm beszélgetni.
2013. ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Engem nem idegesített semmi, örültem, hogy velem van a férjem.
2013. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én nem tudok válaszolni, de muszáj megírnom, hogy egy-két válaszon behaltam. :-) Nagyon félek a szüléstől, de ezek a kis történetek egy kicsit felvidítottak, hogy azért ott a szülőszobán sem csak fájdalom, halálhörgés van.


Egyébként olvastam egy pszichológia könyvben, hogy állítólag sok nőt az idegesít, hogy a férje sürgeti, mert a férj ilyenkor tudattalanul is újraéli a saját születését és felrémlik benne, hogy milyen trauma volt, és akaratlanul is szeretné, ha minél előbb túl lenne a baba rajta. De itt senki nem írt ilyesmiről, úgyhogy ez is tuti csak furcsa angol tudósok agyszüleménye. :-)

2013. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nekünk nem volt apás szülés,de míg vajúdtam kimentem a páromhoz a folyosóra :) Nem idegesített,de végig azt hajtogattam neki,hogy: A következőt te szülöd!!!

Ő meg csak nevetett és szorította a kezem amikor jöttek a fájások séta közben.

2013. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem idegesített akor amikor szültem a lányomat, hanem akkor dobtamn majdnem egy hátast amikor kiderült a második babánk érkezése és közölte velem, de most ne szorítsam majd olyan erősen a kezét mint alányomnál. :) Mondtam neki, hogy cserélhetünk ám, ő megszüli a babát én meg elviselem a kézszorítást. :D
2013. ápr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Engem a horkolása idegesített. Nem vicc! :D
2013. ápr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!