Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléshez nem választok...

Szüléshez nem választok orvost, majd az ügyeletesnél szülök. Ilyenkor, hogy van? Abban a korházban szülök, amelyik nekem tetszik, vagy hol?

Figyelt kérdés
2008. jún. 13. 16:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem van fogadott orvosom de ezt egy szóval nem mondta még,hogy külön kellene fizetni a khnak.Július közepén szülök meglátjuk de ez azért érdekes lenne,hogy fizetem a tb-t meg a doki jattját és még fizessek 100ezret a skhnak-akkor kb 200e lenne a szülésem..szvalazért ezt én túlzásnak tartanám,akkor nem is mennének az emberek a fogadott dokihoz.Ha ez így van én sem megyek,erre nem lenne pénzem!

Azért megkérdem majd tőle.

2008. jún. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Tényleg mindenki mást beszél, nem lehet tudni semmit, csak ha már előállt a konkrétt helyzet. Szánalmas...

Egy kis olvasnivaló erről: sajnos, ez még mindoig érvényes...

[link]

2008. jún. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom de én úgy értelmezem ha a választott orvosott khzában szülsz akkor nem kell külön fizetned a khnak,csak ha odamégy és igénybe vezsed a"szolgáltatást-ellátását"úgy hogy nincs fogadott dokid.
2008. jún. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ezt a törvényjavaslatot már rég elvetették!!!!!! A lakhely szerinti illetékes kórházban kell szülnöd, vagy ahol a fogadott orvosod van. Ha persze mondjuk pesti vagy és épp Debrecenben kap el a szülés akkor persze nem zavarnak Pestig hanem akkor ott szülhetsz.

39 hetes kismama

2008. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!