Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen az, amikor beinditjak...

Milyen az, amikor beinditjak a szulest?

Figyelt kérdés

tobb fajtaja van? oxitocin? kup felhelyezés? hetfon megyek dokihoz, ugy nez ki, ha nem fogok tagulni, beinditjak, akkor mar a 40.hetben leszek.

gyorsabban lefolyik a szules, ha beinditjak???


2008. jún. 11. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:

szia. nekem beindították reggel fél 10-kor. először kaptam infúziót , mert ugye nem lehet enni, inni, és hogy ki ne száradjak, meg ne legyek éhes. Ez volt 1 liter. ha ez lecsepegett kaptam 500 ml oxitocint.Burkotrepesztettek. és innentől csak várás...

13.30-kor kezdetek erősek lenni a fájások. 14.00 tól mégerősebbek és 15.00-kor lett meg a kisfiunk :)

nekem azért indították meg, mert zöld volt a magzatvíz és ki akart jönni a baba. 38 héten. de semmi gond ezzel szerintem.

sok sikert és szép szülést.

egy 3 hetes kisifú anyukája :)

2008. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem toxémia miatt indították 38. héten. Engem 11-kor kötöttek oxitocin infúzióra, délután 3-kor elfolyt a magzatvíz, onnantól egyperces fájásaim voltak, este 7-ig nem tágultam semmit, végül 8-re lett meg császárral a kislányom.
2008. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem reggel 6-tól folyt az oxytocin du.fél 3-ig. Nulla tágulás, zárt méhszáj. 15.35-kor megcsászároztak. Nekem tulajdonképpen be sem indult a szülés. Amúgy akinél végül beindul, úgy tudom, gyorsabb de fájdalmasabb.
2008. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!