Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnap beinditjak a szulest,...

Holnap beinditjak a szulest, mert az en kis manom nem akar magatol kibujni. Mire szamithatok?

Figyelt kérdés

A baratnom azt mondta h neki jobb volt,mikor a fiaval meginditottak.

A fajasok miben masak?


2008. dec. 13. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyivel hordtad túl?
2008. dec. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Penteken(tegnap)jart le az idonk,a dokim holnap ugyeletes lesz es szerinte nincs mire varjunk,mert nagy baba,a mehszajam nyitva van....csak kis lusta...

...elso baba lesz,nagyon felek a fajdalomtol es az ismeretlentol,viszont nagyon nem jo mar nekem sem es neki sem...

2008. dec. 13. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 1 héttel vittm túl a kisfiam, és ezért indítottak.De viszont nekem nem volt nyitva a méhszályam. Teljesen zárt volt, szóval nekem azt is ki kellett nyitni (ballonos módszer,de ez nálad ki marad). Aztán burkot repesztettek, majd mivel nem jöttek rendszeresen a fájások, egy óra múlva jött az oxitocinos infulzió.Ez annyiból más hogy ha erre is szükség lesz, mert az infulziótól hirtelen nagyon gyakori fájások jönnek.Innentől kezdve meg egyén függő! Van aki 1-2 óra alatt megszül, van akinek több. És mindenki máshogy bírja a fájdalmat. De út közben ha úgy gondolod nem bírod tovább, akkor kérhetsz epit. Nekem sajna császár lett a vége,mert rossz volt a szívhangja.Szegénykém 2szer a nyaka köré tekerte a köldökzsinórját.Ne aggódj amint meg lesz a babád, és megfoghatod, a fájdalom eltörpül!!! Sok sikert és jó egészséget nektek!
2008. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi,aranyos vagy,mar alig varom h tul legyunk rajta.

Szoval ha inditjak hamarabb lezajlik az egesz?...jo,lenne,remelem holnap nagyon ugyesek leszunk mind a 2en es hamar tul leszunk rajta...

2008. dec. 13. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:
kérjél epidurális érzéstelenitést, úgy sokkal kevésbé ( elviselhetőbben)fog fájni
2008. dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha túl vagy rajta, irj nekünk....
2008. dec. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!