Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sote I-re mit kell vinni a...

Sote I-re mit kell vinni a babónak?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! ÉN 2006-ban szültem ott, de gondolom nem sok minden változott.

A babád kap egy pólyát és kisinget ruhának, tehát azt csak annyit érdemes amiben majd hazaviheted. Textilpelust mindenképp (bufizéshez, betakaráshoz,...)

Én egyágyasban voltm, de nekm bőven elég volt amit a babaápláshoz tudtak adni. (popsitörlő, popsikrém, köldökellátáshoz cuccok) nem tudom a többi anyuka hogy volt ellátva, de szerintem ha elfogyott adnak rögtön. (nálam minden reggel ezzel kezdtek: van elég mindenből a babának?) Pelust 3db-ot adnak egy napra, azt érdemes vinni, de nem kell a 72db-os csomag! :)))

Én amit még vittem neki az a cumisüveg (császáros voltam, 4napig nem volt tejem, nekünk sajna kellett a pótlás) és a mellszívó.

Ne vigyél túl nagy csomagot, ami hiányzik valaki a családból úgyis be tudja hozni! Kapsz majd 3-4 nagy dobozt ajándékokkal (ism terj füzetek, termék minták)plussz a te csomagod, ott a baba, szörnyű sok lesz hazafelé majd meglátod!

Boldog születésnapot nektek!

8hetes kismami

2008. jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat!

Sok Boldogságot!

2008. jún. 11. 13:09
 3/3 anonim ***** válasza:

szia. én 2010 december 20.án Dr. Balogh Beatrixnál szültem, nem kért pénzt és nagyon rendes aranyos volt. ajánlom ŐT! +++

pelenkázzák a babákat, de legalább 10-et vigyél, és a haza jövetelre ruhákat, a kislányomat öltöztették, persze ha akarod a sajátot adják rá!

kissapit vigyél be!!

más nem is szükséges neki, mert mindent adnak. én az 1es szobába voltam és mindenki nagyon rendes, aranyos, segitőkész volt.

ha ujra szülnék is ide jönnék vissza, pedig heves megyei vagyok

2011. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!