Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell vinni a győri kórházb...

Mit kell vinni a győri kórházba a babónak és mit magamnak?

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ,hogy babás szobába leszel-e,ha igen akkor 5db.textil pelenkát,popsitörlőt,pelenkát, a ruha az egyen ruci ott adják!

Magadnak a szokásos holmikat: hálóing,fehérnemű,betét(tena lady),tisztálkódószerek,evőeszköz stb.ha gondolod leírom részletesen!

2008. nov. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szept elején szültem Győrben, magadnak a szokásos kórházi cucc, nem kell semmi extra. Én a bébinek először nem vittem semmit, adtak rá kórházi ruhát, de mondták, hogy jobb, ha viszek be saját ruhát, mert a kórházit fertőtlenítik, és ez nem jó a bőrének. Igaz is volt, mert kipattogott tőle.

Mellszívó van a kórházban, elektromos, azt lehet használni.

Amúgy csak babás szoba van.

Pelust adnak napi 4 db-ot, eleinte elég volt, de azért jobb, ha az van nálad pluszban.

Büfiztetni, feje alá jó, ha van tetra pelenka. Takarót adnak neki.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, ha érdekel még valami, írhatsz ide, majd visszanézek, vagy privát is.

2008. nov. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat, még annyira lennék kiváncsi hogy mennyire segítő készek a nővérekés a szülésznők.
2008. nov. 17. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:

szia,én 29én szültem.magadnak :2db hálóing,fehérnemű,intim törlőkendő minden mennyiségben,tisztálkodó szerek stb.

babának:5db textilpelus(liberót napi 6ot adnak),ruhácsát,napi 2x váltást(3 napot leszel bent),popsitörlőt,popsikrémet,más nemigazán kell.vagy úgyis betudod hozatni.

a nővérek?hát van köztük jó is meg rossz is.de én átlagban meg voltam elégedve velük.

ja és nagyon fűtenek úgyhogy nem kell beöltöznötök.

sok erőt és kitartást a szüléshez,ha van kérdésed írj privát :-)

2008. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok: hát a szülésznők nagyon kedvesek, segítőkészek, mindez a csecsemősökről már nem mondható el. De ha oda mész hozzájuk és segítséget kérsz, segítenek, csak maguktól nem jut eszükbe. Légy határozott, és sok sikert!!!
2008. nov. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!