Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházi kórházba mit...

Nyíregyházi kórházba mit vigyek be a babának és magamnak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:

A babának elvileg adnak mindent.Én vittem 2 db textilpelust,popsikrémet,popsitörlőt,de feleslegesen.Amikor elfogyott amit adtak és látták,hogy a sajátomat használom rögtön hoztak.Az a ruha amiben hazaviszed,csak aznap kell amikor mentek haza.

Neked kell:

-evőeszköz,lapos tányér,pohár,só

-papucs,egy a zuhanyzáshoz,egy mászkálni

-köntös

-törölköző

-5-6 db bugyi,zokni

-szoptatós melltartó,melltartó betét,mellápoló krém (PureLan 100,ez a legjobb)

-tisztálkodási szerek

-betét (Tena)

-fertőtlenitős nedves törlőkendő letörölgetni a WC-t

-hazamenetelre egy olyan nadrág ami nem esik le rólad :)

2010. okt. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

popsikrémet adnak ott (Neogranormon pici tubusos), popsitörlőt nekünk vinni kellett, én vittem még textilpelenkát a büfiztetéshez, de ezt is adtak ha kértem.

magamnak amit az előttem író is felsorolt.

2010. okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit az 1. írt. + megengedték amikor én voltam tavaly a cumit és a kesztyűt is a kicsinek. Érdemes vinni mellszívót ( a babának nem lehetett adni a lefejt tejet, csak nekem annyi tejem volt,hogy szinte szét durrantak a melleim és be is lázasodtam).
2010. okt. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

Hálóinget ha akarsz vihetsz, de mi minden nap kaptunk tisztát,ezért a sajátomat nem is használtam.

2010. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
második vagyok: a lefejt tejet, amit az Ő általuk adott steril üvegbe fejtem, odaadták a babának. már hogyne adnák oda!! Olyan volt aki a saját üvegébe (Kézi Aventes mellszívó üvegébe) fejte azt nem engedték (bár nem tudom miért), de pl. az én babám besárgult, sokat volt kékfény alatt és azomn időre én fejtem és odaadták. de hangsúlyozom, hogy ők adták az üveget, amibe fejni kellett!!
2010. okt. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12:45-os vagyok: lehet nekünk azért nem engedték, mert a rota járvány volt és az egész kórház le volt zárva.
2010. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyjából én is ezekre gondoltam. Szép napot mindenkinek!
2010. okt. 19. 17:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!