Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg vinni kell a nyíregyhá...

Tényleg vinni kell a nyíregyházi kórházba a babának pelust és popsitörlőt? Mert amikor két éve szültem még nem kellett és mindent adtak, a köldökápoláshoz is. Kérem aki tud, válaszoljon. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vigyel semmit be, csak vidd magaddal, mert ezek ugyis kelleni fognak.Ha kell beviszed a korhazba ha nem a parodnal marad es kesz...
2011. júl. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elozo vagyok.Megjegyzem hogy en Ujvideki vagyok es itt az a helyzet hogy egy jo nagy boronddel kell menni a szulo nonek, mivel az eg vilagon semmit sem adnak, kiveve babaruhazatot meg textilpelenkat ha az anyanak nincs.
2011. júl. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én februárban szültem Nyíregyházán (3. baba). Popsitörlőt kellett vinni, azt nem adtak. (Mondjuk én 3 éve se kaptam.) Pelenkát adnak, de csak 4-et egy napra. Persze, ha elfogy, adnak még, de szájhúzgálva. Sajnos nekik is ki van számolva. Volt olyan szobatársam, aknek a napi 4 bőven elég volt, de az én kislányom a 2. éjszaka 8-at használt el. Inkább hozattam be, mert untam,hogy pelenkáért kuncsorogjak. Még azt is elhasználtam, ami a babacsomagban volt. A köldökápoláshoz szintén adnak mindent. Ja, popsikrémet is vigyél, már az sincs kitéve.

Ha valami még eszedbe jut, szívesen válaszolok!

2011. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Meglepő,két éve mikor szültem adtak egy rakás pelust.2009. októberében született a kisfiam.Volt bőven Bepanthen popsikrém,pelus,popsitörlő,amikor már látták hogy fogyóban van,akkor maguktól pótolták,kérnem sem kellett.Nagyon aranyosak és rendesek voltak.Mondjuk a Bepanthen az biztos termékminta volt,mert kicsi tubuskában volt,de akkor is volt.Még hogy ingyenes az egészségügy.Pedig most iker fiaimnak jól jönne,ha adtak volna mindent.Na ne ahogy olvastam,Újvidéken sokkal rosszabb a helyzet.Mégegyszer köszönöm a válaszokat.Ha valami még érdekel akkor kérdezhetek az utolsó kommentelőtől, ha már Nyíregyházán szült?Mert úgy látom változott ez az...
2011. júl. 11. 20:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Májusban szültem,napi 6 pelus van,elég volt.Reggelenként raktak,akkor ha maradt is előző napról,eltettük,hogy pótolják.Így volt elég :) Popsikenőcs van,egyedül popsitörlőt vigyél,más van minden.
2011. júl. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Akkor popsitörlő mindenképpen kell majd a csomagba!
2011. júl. 12. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!