Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell a babának vinnem a...

Mit kell a babának vinnem a nyíregyházi kórházba, ha baba-mama szobában szeretnék lenni? Pelust, popsitörlőt? Ruhákat is?

Figyelt kérdés
S a B oldalon van olyan baba-mama szoba, ami 2 vagy 3 ágyas?
2009. szept. 14. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

én ilyen szobában voltam, 5 ágyas volt....

nem kell vinned ruhát (majd csak amiben hazahozod!)

Én vittem popsitörlőt (de adtak eleget)+ pelenkát is adtak mindig mikor megfürdették a babákat utána 5-6 db-ot. az elég volt.

2009. szept. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Te nem bántad meg, hogy ezt választottad?

Tudom a rengeteg előnyét, de félek attól, hogy béna leszek és hogy semmit nem fogok tudni pihenni közvetlenül szülés után sem, mert lesni fogom a Pici minden mozdulatát...Nem vagyok önző, félre ne értsd! Tudom, hogy itthon is ez lesz úgyis.


Ja, s visszatérve a kérdésre: akkor bodyt és rugit is kapnak? Vagy a rugi helyett csak pólyát? Azért, mert azt az angol pólyát én tuti nem tudom megkötni rajta...

2009. szept. 14. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, menni fog minden, belejössz hamar! És lesz segítséged, csak kérdezz, ha nem tudsz valamit vagy bizonytalan vagy. Nem azt jelenti a baba-mama szoba, hogy egyedül kell mindent megoldanod! Csak ilyenkor félelmetes, amikor már ott leszel, minden könnyebb lesz, hidd el!
2009. szept. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

első vagyok: nem bántam meg, bár 5 napig voltam bent és aludtam összesen 6 órát.... na ez igen kimerítő volt.....

Body volt rajtuk meg az angol pólya. de elég is volt mert nagyon meleg van a szülészeten....hosszú ujjú body volt. első éjszaka nem lehet veled a kicsi, utána igen. ja és minden menni fog, ne izgulj előre!!!

2009. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!