Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szt Margitban mit kell babónak...

Szt Margitban mit kell babónak vinni? Ruhát is? és ott lesz a baba velem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Kesztyűt,mert nehogy megmarja a pici arcát,ollót ne vigyél,mert olyan puha a körme,hogy ilyenkor még nem szabad levágni!Pelenkát,de a pelenkázóra csak 2-3darabot rakjál,mert a csecsemős nővérek is pelenkáznak.Én vittem be popsikrémet,de sokkal jobb ami ott van,ez naturlandos termék,így megkértem a gyerekorvost,hogy azt írja fel.

Ruhát nem vittem,mert ott van angol pólya,első furának tűnik,de a babám el volt benne.Ha ajánlhatom vigyél magaddal bimbóvédőt,mert nem minden baba jön rá,hogy kell szopizni,így nem fog kisebesedni a melled.A margitban csak baba-mama szoba van,reggel és este kell bevinni a vizitre őket,utána végig veled van.Kinél fogsz szülni?

2009. júl. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok!És ha tudsz vigyél magaddal mellszívót,ne hallgass a csecsemős nővérekre,mert nekem is belövellt a mellem,de mivel a manómnak kimosták a gyomrát,és azzal a rohadt cukros vízzel itatták,nem tudtam szoptatni, a végére a karomat sem tudtam megmozdítani.Pokoli érzés.
2009. júl. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kétszer sültem a Margitba, másodszor most márciusban.

Ruhátnem kell vinni, adnak, de ha akarsz vihetsz be saját ruhát.

Pelenkát vigyél.

Az anyuka dönti el, hogy ad-e cukros vizet a babájának, ki van rakva, de a megkérdezésed nélkül nem adnak.

Az én lányom, csak azért kapott a szülés után, mert én cukros voltam és az ő cukra az első mérérsnél alacsony (2,7).

24 órás rooming-in van, csak kétszer kell betolni a babákat, reggel a vizitre, amikor minden babát megnéz a gyerekoorvosa és este a fürdetésre.

Éjjel is veled van a baba.

Mellszívót felesleges vinni, egyszerűűbb ha mindig mellre teszed a babát.

Nincs kórtermi látogatás, ami szerintemn nagyon jó.

Ki lehet tolni agyerkőcöt az ajtóig és ott aki akarja megnézheti, de csak üvegen keresztül.

2009. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
miért kéne a babának cukros vizet adni???
2009. júl. 4. 00:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!