Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40 hetesen egy ujjnyira van...

40 hetesen egy ujjnyira van nyitva a méhszájam, mennyi időm lehet még?

Figyelt kérdés
Az alhasam és a szeméremcsontom órákon keresztül fáj, olyankor ülni nem tudok,csak feküdni. Csütörtökön reggel be kell mennem a kórházba vizsgálatra. Mire számíthatok? Köszi a válaszokat.
2008. jún. 10. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Arra számíthatsz, hogy nem jösz már ki, mert valószínű tovább tágulsz és ha nem reped meg a burok, megnézik a magzatvíz és méhlepény állappotát , indokolt esetben megindítanak.
2008. jún. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia én 38 hetestől nyitvavagyok 1 ujjnyira.Azt mondták hogy hamarossan szülök.Most vagyok 40 hetes,én ma voltam korházba,pénteken megyek vissza,megpróbálok plussz ídőt kérni,nem akkarok bentmaradni még.Az első babával szülést indítottak,nekem nemvolt valami könnyű szülésem.Ezért nemakarok indítást megint.Én is reménykedek hogy a szülésem már megindul,de semmi.
2008. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!