Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes vagyok, és tegnap...

38 hetes vagyok, és tegnap voltam dokinál aki azt mondta, hogy a külső méhszájam 1 ujjnyira nyitva van. Beindulhat?

Figyelt kérdés
az nst fájásokat mutatott ki,(amik tényleg vannak!!!) igy a doki be akart fektetni a korházba, de a korházba viszont nem vettek fel, (Uzsoki) mondván még simán kibirok igy 2 hetet. A doki szerint viszont bármikor lehet belőle szülés! (2. babám lesz) Most akkor mi van? kihuzhatok még 2 hetet? pedig már nagyon szeretnék szülni menni!(és vannak rendszertelen fájásaim is) Köszi a válaszokat előre is!!!!
2008. dec. 5. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia be is indulhat meg nem is. Mind két dokinak igaza lehet, én az elsőnél 1 hetet görcsöltem, mire kórházba kerültem, a 2.-al pedig rögtön mentem szülni. Minden terhesség más. Figyeld magad, mert te azért már nem vagy tapasztalatlan anyuka, tuddni fogod ha menni kell.
2008. dec. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezt nem értem.a dokid beakar fektetni a kórház meg nem akar felvenni!?ez csúcs!talán ott laksz a közelben?-mert akkor nincs gáz és szorítok hogy ne is legyen.figyelgesd magad és indulj ha úgy érzed hogy itt az idő.
2008. dec. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én is így voltam, a 38. héttől C2111 volt a méhszájam, fájások is voltak állandóan, de a kisfiam várt az utolsó pillanatig, a kiírt napon született meg.
2008. dec. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első babámnál a 36. héttől volt c2111 és sok tünetem is volt, végül a 41. hétre szültem. Szóval a kórházban végülis nem mondtak hülyeséget, bár ha messze laksz, akkor tényleg jobb lett volna ha legalább 1-2 napra megfigyelésre bent tartanak.
2008. dec. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én is a 2.babámat szültem,május elsején már másfél ujjnyira nyitva voltam,a baba május közepén született,a kiírt idő előtt két és fél héttel.Mikor bementem már két és fél ujjnyi voltam.Tehát elvileg 50-50% az esélyed.
2008. dec. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!