Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1 ujjnyira nyitva a méhszájam,...

1 ujjnyira nyitva a méhszájam, kicsit meg vagyok ijedve. Ugye nem fogok még szülni?

Figyelt kérdés
31 hetes kismama
2010. jún. 30. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 31hetes vagyok,és nekem is nyitva van 1ujjnyira a külső méhszájam.Ne ijedj meg nem fogsz még szülni,de pihenj nagyon sokat,és szedj magnéziumot.
2010. jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem a 24 hét ota ennyi, most 37 hetes vagyok 3111. ne aggodj, és én nem tartottam be a szigoru fekvést sem.
2010. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igyekszem, de sajnos dolgoznom kell. :( A pénz nagy úr... Még szerencse, hogy itthon dolgozom.

Magnéziumot szedek én is.

Köszi! Kicsit megnyugodtam.

2010. jún. 30. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is nyitva van a méhszájam egy ujnyira,én 32hetes km vagyok.Én azért betartom a szigorú fekvést,nem szeretnék koraszülött babát.Szerintem te is tartsd be,amennyire csak tudod.
2010. jún. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 6. hónaptól nyíltam, de a szülés csak 39+5 volt. Tesó miatt nem pihentem..
2010. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia Nyugi, a baba marad ameddig úgy érzi szükséges. Én 32. héten 3 ujjnyira nyitva voltam végig! nem csak a külső méhszáj. Aztán befektettek pont emiatt. :(

A kisasszony mégis 39+4 hétre jött közénk :)

2010. júl. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!