Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Intim kérdés? Többi lenn

Intim kérdés? Többi lenn

Figyelt kérdés

szülés után tényleg átalakul a női nemi szerv? tényleg úgymond salátává alakul?? tényleg nem lesz ugyanolyan a formája, mint előtte volt?

ha ez tényleg így van, lehet kérni az orvost, hogy császárral szüljön az anya?


2013. márc. 16. 11:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ne húzd fel magad ezen az idétlen pontozgatáson kedves Utolsó. Én is felkaptam rajta a vizet egy ideig, de most már sz@rom le. Ha valaki segítséget vagy tanácsot kér, és van benne tapasztalatom, akkor próbálok segíteni. Hogy ez hasznos-e a kérdezőnek, azt majd ő eldönti. Akinek pedig az a legjobb szórakozása, hogy lepontozgassa a másikat, csak tegye, ez legyen a legnagyobb öröme.
2013. márc. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ezek szerint csak nekem van jó dokim...:) 2 szülés ( 6 éve, és most februárban ), mindkétszer gátmetszés, ugyanaz az orvos...engem olyan szépen összevarrt, hogy nemhogy csúnyább lett, vagy ugyanolyan, hanem egyenesen visszakaptam (kinézetre) a szűzpuncimat. Mostanra persze a 6 évvel ezelőtti kinézete igencsak meg lett "gyötörve", de a doki ismét "újra" varrt odalent. Nem panaszkodhatom...sőt...poénkodtam is sokszor vele, hogyha már nem tetszik a puncim, "csak" szülnöm kell, és a dokim már készíti is ismét a "babapuncit" :)
2013. márc. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

nem én pontoztalak le, engem is le szoktak, pedig én is csak segíteni próbálok.

remélem minden rendben lesz majd, szeretném, ha olyan lenne szülés után odalenn, mint most... :)

2013. márc. 17. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!