Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Intim kérdés? Többi lenn

Intim kérdés? Többi lenn

Figyelt kérdés

szülés után tényleg átalakul a női nemi szerv? tényleg úgymond salátává alakul?? tényleg nem lesz ugyanolyan a formája, mint előtte volt?

ha ez tényleg így van, lehet kérni az orvost, hogy császárral szüljön az anya?


2013. márc. 16. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez butaság,ki mondott ilyet Neked??
2013. márc. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

az egyik ismerősöm aki már két gyereket szült.

azt mondta, hogy teljesen megváltozott neki és sosem lett a szülés előtti.

és most arra gyűjt, hogy elmenjen plasztikai műtétre.

ezért kérdezem, hogy ez tényleg így van? nem szeretnék én is így járni majd..

2013. márc. 16. 11:26
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Láttam már jó pár szülést,és utána is női nemi szervet,de ekkora butaságot.Igaz hogy tavaszodik,de hogy salátává alakul?Butaság.Ráadásul egy normális nőgyógyász sem fog megcsászározni ezért.Császárhoz komolyabb indikáció kell.
2013. márc. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván változik, pár hétig- hónapig másmilyen lesz, aztán fokozatosan visszanyeri az eredeti alakját.

És császárt kérni baromság. (Egyébként, akkor meg a heg a hason marad örökre, ami látványosabb, feltűnőbb lehet)

2013. márc. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hallottam még ilyenről, de ebben nem tudok nyilatkozni, mert nekem császáros volt a babám. Viszont az biztos, hogy ilyen ok miatt nem lehet császárt kérni. Szerintem ki is nevetne az orvos. Ennek az ismerősödnek lehet, hogy valami más miatt lett más alakú a nemi szerve, nem hiszem, hogy a szülés miatt.
2013. márc. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Én is csak azt tudom mondani, hogy ez butaság. 2-3 hónap után nálam is rendben visszaállt minden, pedig 4240 gr-mal szültem meg a lányomat, és az utolsó varratom már rendesen a fenekemem volt, akkora vágást kellett csinálni.
2013. márc. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3 hete szültem, már most ugyanolyan mint volt, ne aggódj!
2013. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat!

A màsik tèma amitől előre félek, az a gátmetszés. Van aki semmit nem érez, van akinek olyan fájdalmas a varrás, hogy kibírhatatlan.

2013. márc. 16. 14:42
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Idén januárban szültem.

Gátmetszés: amikor vágtak, akkor csak egy hirtelen éles-forró fájdalmat éreztem, de ez csak egy pillanat volt. Amikor varrtak (kb 3-4 öltés), akkor csak egy szúrást éreztem, nem volt kellemes, eléggé fájt, de ez is csak egy szúrásnyi idő volt. Szerencsére másnap simán ücsörögtem, kicsit fájt, húzódott, de nem volt vészes.

Nemi szerv témához is hozzászólok... : bár még csak 2 hónapja szültem, lehet alakul még a dolog, de nekem pont a bejáratnál tágabb lett. Nem lett saláta, de széjjelebb áll, mint előtte. Szóval nekem (még... ) nem olyan,mint előtte. Sőt... olyan, mintha szinte állandóan egy nedves buborék lenne ott. :( :( Szerintem ez is azért van, mert tágabb lett a bejárat... :S Ez nagyon zavar, a kinézete annyira nem vészes. Belül szerencsére nem változott.

:)

2013. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó vagyok...

Mi ez a lepontozás már???!!!

Azért mert megírom, velem mi történt??? Én tehetek róla vagy mi? Ha azt írnám, h valaki cigizzen terhesen, ok, h le vagyok pontozva... De mert azt írom le, ami velem volt??? !!!!

F@sza!!! Nem tudom,milyen idiót@ emberek pontozgatnak le mindenkit mostanában.

2013. márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!