Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák ti konkrétan mit...

Anyukák ti konkrétan mit éreztetek ott lenn rögtön miután kibujt a babátok?

Figyelt kérdés

2013. febr. 16. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különöset, örültem hogy meg van a baba, elmúlt minden fájdalom :)
2013. febr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit,el voltam zsibbadva,nagyon.Viszont a szívemben hatalmas boldogságot éreztem,soha ehhez hasonlót még nem.
2013. febr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első után megszűnt a fájdalom. A második után egy kicsit fájt még a lepény ki nem jött.
2013. febr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Meglepetést, hogy tényleg azonnal elmúlt minden fájdalom.
2013. febr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy nagy placcsot :) és végtelen örömöt.
2013. febr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4-essel egyetértek :). Én sem tudtam elképzelni, hogy nem fáj semmi, miután kibújt, végtére is hagy maga után pár elég nagy sebet (mondjuk azt sem tudtam elhinni, hogy a gátmetszés nem fáj), ÉS TÉNYLEG. Kibújt és minden fájdalom megszűnt (és ez nem túlmisztifikáció). Én még végtelen fáradtságot éreztem, el is aludtam miközben varrtak :).
2013. febr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Először megkönnyebbülést, aztán a felismerést, hogy mégsem múlt el minden fájdalom... két hétig alig tudtam ülni/menni, pedig nem szakadtam szét, csupán 3 biztonsági öltésem volt.
2013. febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Fogalmam nincs... :D Ahogy kibújt a baba és hallottam, hogy egyből felsírt én olyan boldog voltam, hogy arra nem emlékszem, hogy hogy kerültem vissza a szülőágyra... (állva toltam ki)És ezt követően már csak a hasamra tett babára tudtam figyelni, minden más elhalványult... Csodálatos érzés!!!! :)
2013. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha őszinte akarok lenni, fogalmam sincs! Nem emléxem! Bár 4 óra alatt megszültem a lányomat, de én úgy elfáradtam, hogy örültem, h mehetek aludni! Feltoltak a szobába és HASON aludtam végre 1 jót! :)
2013. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megkönnyebbülést, de azon kívűl fogalmam sincs. Pedig annyira nem történt régen.
2013. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!