Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés nem fáj jobban mint...

A szülés nem fáj jobban mint egy erős fájdalommal járó facsaró hasmenés?

Figyelt kérdés
Nekemmost megy a hasam és majd meg pusztulok annyira fáj szint hányingerem van kivert a viz de nekem mindig ennyire fáj ha ez van:S A szülés is ilyesmi? Én ezt is alig birom mi lessz velem ott? :D Érzéstelenités nélkül szeretnék szülni.3hkm

2013. márc. 3. 00:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
pont a multkor olvastam valahol hogy a szülési fájás olyan erősségü mintha 20csontodat törnék el egyszerre,ugyhogy szerintem sem hasonlithato egy hasmenésre,de ez is változo,van akinek nem olyan vészes,más meg majd "belehal" de szerintem ez olyan változo mint pl a mensis görcs,van aki összegörnyed annyira fáj más meg épp hogy megérzi,minden jot kivánok
2013. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%
A gerincérzéstelenítő nekem kb annyira fájt, mint a szúnyogcsípés.
2013. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a hasmenés rosszabb volt, mikor szalmonellás voltam, mint a szülés. Borzalmas volt. Inkább szülök, mint újra átéljem.
2013. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%
szerintem meg nem fáj annyira a fogfájás rosszabb.én a fogdokinál a gyökérkezelést is érzéstelenitö nélkül végig ki birtam nem éreztem belöle semmit.a nögyogyász is nagyranyitott szemekkel nézett rám mikor mek kérdezte hogy mennyire faj én meg mondom neki hogy annyira nem pedig a gép szerint volt kb 80 körül.ugyhogy szerintem nem vészes, és nekem is inditották oxitocinnal.
2013. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 szsuzs ***** válasza:
örülj neki:) szerencsés voltál/vagy. azért a többség nem így éli meg...
2013. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
ezt pont most irtam egy másik anyukának: 24.-ére voltam kiírva és 27ére kaptam császár időpontot gerincbajok és csípőm miatt. erre nem elment a víz 24.-én reggel? fél6kor elment 7kor kint volt a baba, olyan volt az egész mint egy nagyon erős kakilás (viccen kívül), mint amikor székrekedésed van nyomnád mert kakilni kell de alig jön. remélem olyan szülésed lesz mint nekem, boldog mindent a bébivel :))))
2013. márc. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekem (minden féle fájdalom csillapítás nélkül) nem fájt jobban az első 3,sőt!!!

A 4. pedig csak azért fájt kicsit jobban,mert akkor túl korán értünk be,és várhattam a szülőágyon fekve,míg tolók nem lesznek. A mentős,sőt a kórházi dolgozók az adatfelvételkor el sem akarták hinni,hogy tényleg szülni mentem :-) addig álltam-ültem,a gravitáció dolgozott,2-3 percesek voltak. Aztán ahogy fel kellett feküdni a szülőágyra... Bár sokan imádnának szülni,ha ilyen szülésük lenne,ezt is letudtuk 2 órán belül (ahogy az 1. szülésnél) :-)


Boldog babavárást Neked és egészséges kisbabát!! :-)

2013. márc. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 feketeorsy válasza:
En a gerinci fajdalomcsillapitast nem ajanlom, nem a veszelyessege miatt (hisz minden beavatkozas valamilyen kockazattal jar). En kaptam ilyet es a fajasok valoban csak kis menstruacios gorcsokkent jottek, viszont attol arrafele nem tagultam tovabb. Baratnom is pont igy jart, gyogyszer utan megallt a tagulas es az osszehuzodasok is lelassultak.
2013. márc. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Semmi köze az egészhez, de tényleg működik, hogy nem a fájdalomra emlékszem. Szerintem ehhez azért az is kell, hogy ne egy traumának élje meg az ember. Ha segítő a környezet és támogató, akkor az nagyon sokat lendít a dolgon. Én sem kértem fájdalomcsillapítást, és sokat segített, hogy járkálhattam, fürödhedtem. Szerintem a legfontosabb, hogy lelkileg felkészülj, ha megteheted válassz egy jó dokit, akiben megbízol, és szimpatikus (!)és neked tetsző hozzáállása van a szüléshez esetleg szülésznőt és semmiképpen ne arra koncentrálj, hogy mennyire fáj, hanem arra, hogy a milyen jó lesz az eredmény :) Jó felkészülést és babázást !
2013. ápr. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!