Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen vélemények vannak a...

Milyen vélemények vannak a győri szülészetről?

Figyelt kérdés
2008. jún. 7. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Nekem igen pozitív volt mindhárom szülésem Győrben . Persze szerencse kérdése is , hogy éppen ki van bent . Összeségében jó hely!

Szép szülést !

2008. jún. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Én eddig csak rosszat hallottam,mint intézményről, hogy ramaty, meg putri, meg mocskos, a személyzetről megoszlott a vélemény, volt igen kedves és nagyon bunkó találkozás is.

De ma voltam bent nstn és magzatvízvételen először (most költöztem ide) és nagyon kellemesen csalódtam. A kórház abszolut nem ratyi (vagy aki annak tartja, nézzel el a tapolcai kórházba...) mindenki kedves, türelmes, segítőkész volt, a doki mindent elmagyarázott, megmutatott, az aszisztens sokat segített. Szóval le a kalappal:-)) Nagoyn kellemes csalódás volt.

Amúgy az utóbbi időben egyre jobbakat hallottam a személyzetről is, sokan dícsérik, hogy aranyosak és segítőkészek.

De remélem hamar megtudom, hogy milyen legalább 3 napot bent tölteni:-))

2008. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Én tatabányai vagyok, pár lépésre a kórháztól, de inkább jártam Győrbe, mert annyira jókat hallottam a dokikról, nem úgy, mint T.bánya... Nemrég szültem meg, és nem bántam meg, hogy oda mentem. Maximális hozzáértés, empátia, segítőkézség, felvilágosítás a szülőszobán, alapos megfigyelés utána. Természetesen itt is vannak olyan nővérek, szülésznők, orvosok akik enyhén pályát tévesztettek, mert semmi empátia nincs bennük, de ez mindenhol megesik. Valóban nem egy Hilton, de sokkal rosszabbat is láttam már... Egyszóval jó helyen leszel, ha őket választod! Sok sikert!
2008. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mellékhelység, tusoló katasztrofálisan piszkos, még takarítás után közvetlenül sem mondható tisztának... Mi szerencsésen kifogtuk a legbunkóbb orvost és szülésznőt is, míg be nem ért a fogadott orvosom. Egyébként az ott dolgozók nagy része nagyon kedves, de aki nem az, az nagyon bunkó, nincs átmenet...
2009. jan. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
az NST vizsgálat egy nagyon szépen felújított helységben zajlik, a szülészet egész más.
2009. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!