Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik a vélemények a MÁV szülész...

Mik a vélemények a MÁV szülészetről?

Figyelt kérdés
Az egyik újságban nem jókat olvastam, pedig ott szeretnék szülni. 32 hetes kismama
2009. ápr. 20. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én múlthéten hétfőn szültem ott, és nagyon jó véleménnyel vagyok róla. Fogadott orvosom a szószoros értelmében nem volt, mert azt a doktort kértem meg, akihez a rendelésre is jártam, és Ő pont ott ügyeletes rendszeresen.

Nagyon segítőkészek voltak a dokik is, meg a szülésznők is!

Az ellátás amit kaptam nagyon jó volt, mind a szülőszobán, mind a széleszeti kórtermekben. Bár itt a csecsemősnővérek elfoglaltak, ha valami nem megy, vagy kérdésed van, akkor nyugodtan fordulhatsz hozzájuk, de nem mennek oda megkérdezni.

Az ügyeletes védőnő egy angyal, nagyon jó fej, és imádja a babákat, akárcsak a csecsemősök.

A gyermekorvosok is nagyon felkészültek. A babákat mindennap megvizsgálják, h-sz-p szűrővizsgálatok, valamint rendes csípőszűrés is.

A baba veled lehet a szobában, ahol hárman vagytok, de szerintem hasznos, mert tudtok egymásnak segíteni, tanácsolni.

Az első éjszaka a kivétel, akkor megfigyelés alatt tartják a manót, hogy adaptálódik a külső világhoz.

Boldog babavárást

1 hetes kismanó boldog anyukája

2009. ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Én szeptemberben szültem ott, nekem volt fogadott orvosom akivel nagyon meg voltam elégedve, de pl a szobatársam az ügyeletes orvosnál szült és ő is minden nap bejött megnézni h hogy van. Jól felszerelt és felkészült a szülészete, és bár ne legyen rá szükség de a koraszülött osztály is szintén jól felkészült.

Forgalmas kórház az biztos, de az összevonás miatt szerintem mostmár mindegyik az. Ugyanakkor 3 ágyasak a szobák, saját fürdőszobával, és a látogatók csak a folyosóra jöhetnek a szobába nem, csak az apuka az apás félórára, (ha jól emlékszem fél5-5ig) így nincs nyüzsi, búcsújárás, hanem nyugodtan pihenhetsz és lehetsz a gyermekeddel.

2009. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ez azért elég biztató.
2009. ápr. 20. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:
szia 32hetes pocakos vagyok és én is ott fogok szülni;) te mikorra vagy kiírva? hogy bírod? bocsi de én első babámat várom és véleményt nem tudok írni.
2009. ápr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hihi, a végén még találkoztok is:D


Én 3 hónapja szültem ott. Mindennel meg voltam elégedve.

Fogadott dokim volt Dr.Gulyás István csak ajánlani tudom.

A nővérek nagyon kedvesek voltak, a csecsemősök szintén, mindenben segítettek (boríték nélkül)


Szép élményekkel jöttem haza onnan!


Hasonlókat kívánok nektek is 32 heteskék!

2009. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!