Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kiskunfélegyházi szülészetről...

Kiskunfélegyházi szülészetről tapasztalatok, vélemények? Altorjay dokiról is érdekel minden.

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Erről a dokiról nem hallottam, nekem Dr. Csuka volt és nagyon szeretem, nagyon hálás vagyok neki. Egy régimódi szülészetet képzelj el, a babát a nővérek gondozzák, 3 óránként hozzák szopni őket, a csecsemősnővérek nem túl segítőkészek, de engem nem érdekelt, mennyire durcás fejet vágnak, én kérdeztem. Nekem a lányom, a férjem és a doki miatt szép volt a világ, apró döccenők (pl. sz.r kaja), nem is érdekeltek. Kérdezz még, ha van valami.
2010. márc. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem halottam erről a dokiról,de én Franciánál szültem épp ma 4hete!Csak jót tudok mondani,tényleg régi módi a szülőszoba de nekem megfelelt.

Szülésznő is kitett magáért nagyon rendes volt.

A csecsemősök között van olyan aki egyet sem mosolyog,de nem kell vele foglalkozni!

2010. márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem több ismerősöm inkább hozzá megy szülni Kecskemétről, mert a természetes szülés híve, nem sietteti a dolgokat, nincs felesleges beavatkozás.
2010. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos császáros leszek nem fordult meg a leányzó Kecskeméten már szültem köszönöm elég volt ez az 1 alkalom nem kérek belőle többet.
2010. ápr. 1. 09:19
 5/8 anonim ***** válasza:
szia. miért volt rossz a Kméti kórház? a doki, Altorjay Szolnokon van már csak.-sógornőm nála szült, és ő mondta-
2010. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Pár hete szültem ott és csak jót mondhatok! Nekem jó emlékem maradt a szülésről és a kórházi tartózkodásról is. A szülésem nem volt egy egyszerű eset de profin megoldották, az összes doki akivel ott összeakadtam nagyon szimpatikus volt és szerintem jó szakemberek. Ugyanígy a szülésznők, ápolónők. A csecsemősök is értik a dolgukat, minden alkalommal patyolattisztán és illatosan kaptuk meg a babákat (mondjuk használati utasítást adhattak volna mellé amikor hazaadták :) ) Persze az elhelyezés és az ellátás nem üti egy luxusszálló színvonalát de ezzel nincs mit tenni és nem ez volt a legnagyobb bajom. Én nem annál az orvosnál szültem aki felől érdeklődsz de az egyik szobatársamtól és még egy-két ismerőstől csupa jót hallottam róla. Ja és az is nagyon jó volt hogy nem volt zsúfoltság, szerintem max. úgy 7-8 kismama lehetett az osztályon. Ha valamit még szeretnél tudni kérdezz nyugodtan.
2010. ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vok: még annyi info hogy a látogatók a kórtermekbe nem jöhetnek be ami szerintem nagyon jó mert zavartalanul lehet pihenni és szoptatni a babákat.
2010. ápr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kedden fekszem be a kórházba!
2010. ápr. 1. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!