Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A mai ctg szerint méh összehúz...

A mai ctg szerint méh összehúzódásaim vannak. Mennyi lehet még hátra a szülésig maximum?

Figyelt kérdés
Még 1 hetet kihúzhatok? 38+4 km
2009. szept. 9. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem simán kihúzhatsz még egy hetet. Nekem is mondta már a 38. héten a dokim, hogy elég erős fájásokat mutat a ctg, noha nem éreztem semmit. Végül a 40. hét végén született meg a kisfiam. Szóval teljesen kiszámíthatatlan. Könnyű szülést nektek!
2009. szept. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A méh folyamatosan összehúzódik. :-)

Egyébként igen, még lehet hátra egy hét is, jöhetnek erős jóslók is.

Majd írd meg, ha valami történik!

2009. szept. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaj de jó lenne. Megírom mi lett és köszönöm szépen:)
2009. szept. 9. 13:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze.Nekem ugyan ez volt a lányom mégis 40+6 ra született.
2009. szept. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg délután a CTG azt mutatta, hogy a méhem "nem csinál semmit", teljes nyugi van, és aznap éjjel beindult... Teljesen kiszámíthatatlan. :o) Jó szülést!
2009. szept. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak már fájásaim a 37. hét elején, most 38+3 naposan még egyben vagyunk. Holnap megyek a következő vizsgálatra, és akkor meglátjuk, mi változott. Kinyiltam, és esetleg erőssebbek is ezek a fájások. Én már nagyon szeretném, ha megszületne, mert már eléggé kivagyok!!

Könnyű szülést mindenkinek!!

2009. szept. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Múlt pénteken nekem is sok és erős fájást mutatott ki a gép, éreztem is. De semmi, még mindig itt vagyok, majd holnap megyek megint
2009. szept. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerencsére még benn van a babóca, most már akár ki is jöhet:) Lehet, hogy még túl is hordom. 39+1 km
2009. szept. 13. 08:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!