Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Okt.7-én volt meg utoljára,...

Okt.7-én volt meg utoljára, júl.14-re vagyok kiírva. Mikortól érkezhet a baba bármelyik percben? Ugy hallottam hogy nagy százalákban kiiírás előtt születnek.

Figyelt kérdés
2008. jún. 5. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ, lényeg, hogy a 36. hét meglegyen. Majd ha már jóslófájásokat érzel, akkor hamarosan itt az idő. ( alhasi feszülés, mensi szerű görcsök, sokat keményedik a pocak, mindez rendszertelen időközönként) Sokan pl túlhordják a babát. Én az első fiam a 41. , a másodikat a 39. hétre szültem.
2008. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első hozzászóló vagyok. Még annyit: ha a nyákdugó ( ez lehet barnás-véres kocsonyás valami) kilökődik, akkor hamarosan itt az idő. Ez valakinek a szülés előtt lökődik ki, valakinek napokkal előtte.
2008. jún. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Effektíve bármikor történhet bármi. A baba a 28. héttől életképes. 36. hétig koraszülött, utána már jöhet.

Én a 32. héten veszélyeztetett lettem koraszülésgyanúval, első baba, lány, akik ugye előbb jönnek, de még mindig egyben vagyunk. Holnaputánra vagyok kiírva, és semmi jele , hogy jönne:-(

Jóslófájásaim voltak a 32. héttől, de már nincsenek azok sem. A méhszájam zárva. Pedig 3X véreztem is már...

Szóval bármikor születhet a baba, de legjobb neki a 40. hét.-)Ne akarj előbb szülni:-)

2008. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia !Én júli 16ra vagyok kiírva és a 32héttől veszélyeztett vagyok,mert nagyon sokszor keményedik a hasam görcsölök és gyógyit is kell szedjek,nehogy megszülessen a baba,pedig erős szervezetem van mégis így reagál a babára.Jah meg megrövidült a méhnyak is így sokat kell feküdjek.Én is azon drukkolok,hogy még vagy 2-3hetet bennt maradjon de ebben a melegben semmire sincsen garancia.Sztem ha semmi panaszod nincs mért ne hordanád végig,elvileg az a normális de igaz semmi baja nem lehet ha kicsivel hamarabb kibújik.Szval ne aggódj pihenj sokat és bennt marad.Gyors és nagyon szép szülést kívánok neked:)35hetes kismama
2008. jún. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!