Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik túlsúlyosak és császárral...

Akik túlsúlyosak és császárral szültek, mennyi idő alatt épültek fel?

Figyelt kérdés
Én úgy veszem észre,hogy a hasamon lévő háj miatt fáj sokkal jobban a vágás és ezért gyógyul nehezebben.
2013. febr. 11. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz nem én, de az unokatesóm 135kg-val ment szülni, császározták. Mikor hazajöttek már sétálgatott az utcán, semmi baja nem volt. Tehát ő 2-3 nap alatt szinte teljesen rendbe jött.
2013. febr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Túlsúlyos vagyok, a hasamon rengeteg a felesleg. Mégis nagyon hamar felépültem. Másnap már nem fájt, csak húzódott, még a kórházban begyógyult. Azóta csak néha fáj, fürdés után.
2013. febr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is nagyon hamar felépültem, otthon igazán már fájdalmaim sem voltak.

Mondjuk én ezt nagyrészt a homeopátiának tulajdonítom (akármennyire is támadják mostanság), mert túlsúlyos voltam és teljesen edzetlen.

2013. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 140 kg-val mentem szülni és én is hamar felépültem.Még bennem voltak a varratok amikor sétálni mentünk a picivel.
2013. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En is csak megerositeni tudom a tobbieket. Hamar gyogyultam, a sebem gyonyoru. Engem ugyan kapcsoztak azt sem ereztem mikor kivettek. Csalad nagyon vigyazott ram, en pedig meg akartam gyogyulni minnel elobb. - nekem nem volt haj a hasamon teherbe eses elott - szules ota van.
2013. febr. 12. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!