Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátvédelemmel kapcsolatban...

Gátvédelemmel kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A harmadik babámat várom, az első kettőnél vágtak, de olyan szerencsétlenül, hogy majdnem elvéreztem utána. 3 műtéten vagyok túl és most nem lenne szabad vágni, se repedni emiatt. A doki szerint ki fog férni a baba, ha nem lesz nagy, de én szeretnék vmit tenni, hogy tényleg ne legyen baj. Hallottam, hogy lehet kenni vmivel, de mivel és hogyan azt nem tudom. Köszönöm előre is. 35 hkm

2013. febr. 5. 11:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Drogériában (pl. DM) lehet venni gátolajat. Sokan nem ismerik, a patikában is néztek rám, hogy az meg mi, de létezik, úh ne hagyd magad lerázni! :) Itt van róla egy kis infó: [link]

Én is kenegetem, nem egy kellemes élmény, bele kell jönni, remélem, lesz haszna.

2013. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. febr. 5. 11:41
 3/24 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ha lesz is repedés, vágás, nem fog gondot okozni, hacsak nem vágnak megint szerencsétlenül.

Ha annyira félni kéne egy esetleges vágástól, repedéstől, akkor császárra lennél előjegyezve.

2013. febr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Hát sztem császár kellene, de pont egy olyan dokit sikerült találnom, aki nem császároz, csak ha közben baj van, pedig nekem az első kettőnél órákkal később kezdett vérezni. Így közben biztos nem gondolja meg magát.
2013. febr. 5. 11:58
 5/24 anonim ***** válasza:

Akkor még mindig mehetsz egy másik dokihoz, ha kétségeid vannak, lehet, hogy ő tényleg kapásból ezt javasolná.

Érdemes megkérdezni mást is, én azt mondom.

2013. febr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy egyedül ő mert elvállalni. Rajta kívűl mindenki elzavart abortuszra. De most már mindegy, majd lesz valahogy. Szerencsére nagyon jó szakember és bízom abban, hogy sikerül majd ezt is vhogy átvészelni. Ezért szeretném ha a gát legalább elő lenne készítve, hátha nem repedne...
2013. febr. 5. 12:41
 7/24 anonim ***** válasza:
Abortuszra? Ezek nem normálisak! Remélem minden rendben lesz! Erről az olajról én is hallottam! Megkérdezhetem melyik kórházban vannak ezek az orvosok?
2013. febr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ahonnan elzavartak, és ahol szültem a két fiamat, az Kazincbarcikán van, egyszerűen nem mertek elvállalni és rögtön kiadták a papírokat hozzá. Miskolcon a Semmelweisben vállalt el egy doki az utolsó héten. 12. Hetesen tudtam meg, hogy megtarthatom. Igaz ez a doki is fél, de már nincs visszaút:)
2013. febr. 5. 13:59
 9/24 anonim ***** válasza:
Én is barcikán szültem tavaly áprilisban! És te most félsz tőle,hogy baj lesz? Miskolcon melyik doki?
2013. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,mi volt a vérzés oka?Esetleg visszeres volt a gátad?Köszi
2013. febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!