Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pénteken töltöm a 41 hetemet,...

Pénteken töltöm a 41 hetemet, de a babóca nem akkar előjönni. Mivel tudnám megíndítanni természetessen a szülést?

Figyelt kérdés
Már nagyon fárasztó ez a várakozás.Az orvostól június 10-ig kaptam haladékot,utánna indítják be.Az első babával is szülést indítottak,de nagyon félek tőle.Kedd délutántól péntek délután lett meg.Már a szex sem segít,a fürdés sem.Már lehet csak a csodára számíthatok.Köszike a válaszokat.
2008. jún. 4. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Beszélgess a babóval, koncentrálj rá erősen! A lépcsőzést kihagytad? Ha igen, akkor még azt próbáld meg, és este, még szerelmeskedjetek egyet.

Drukkolok!

37 hetes k. mami

2008. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszike a választ,még a lépcsőt kipróbálom.Beszélgettem vele már nagyon sokat,de semmi.Már kezdem azt hinni hogy a magnéziumtól van ez így.32 hetessen nagy görcsim voltak,magnéziumot szedtem a 38-ik hétig az orvos utasítására.Most meg tegnap voltam Uh és teljessen zárt a méhszáj.Kicsit elvagyok keseredve,úgy irigylem akinek megindul a szülés magától,vagy elfolyik a magzatvize.
2008. jún. 4. 12:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát igen! Azt a magnéziumot már hamarabb le kellett volna tenni, ha ráadásul az első szülésedet is indították. Én a 36. hét óta nem szedem, nyitva a külső méhszájam, és terhelésre a belső is nyiladozik, folyamatosan görcsölgetek, 2-es érettségű a lepényem, ezért nem szedtük tovább a magnéziumot. Az orvosom is úgy látta, hogy jöhet a baba, mi a hétvégén kezdjük a praktikákat bevetni: szex, lépcső, és anyai sugallatok a babának, hogy már nagyon várjuk!

1. válaszoló

2008. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáldd ki a málnalevél teát,hátha segít.

Én a 3-ik babámmal vagyok a 37-ik hétben,most kezdtem el inni,tehát még nem tudom,hogy hatásos-e,de sokan ajánlották.

Persze olyan is volt,aki azt mondta,hogy felesleges,semmi hatása,de ha nem árt akkor én iszom,mivel mindkét gyerekem túlhordtam.Ezért is meg tudlak érteni.A másodikkal nekem megvárták a 42 hét végét,de akkor is teljesen zárt és éretlen volt a méhszáj,a baba pedig nagyon fenn volt.

Nekem sem vált be semmilyen praktika,sem sex,sem lépcsőzés,torna...stb...szóval semmi:(((

Sajna meg is kellett császározni,mert nagyon rosszul volt,és tiszta mekonium volt a magzatvízem.

Most ezt nagyon szeretném elkerülni,mármint a császárt,úgyhogy erősen bízom a teában,de azt se bánom,ha csak a hitem segít:))))És ugye sajna császár után nem indíthatnak szülést,tehát ha nem leszünk ügyesek,akkor sajna muszáj megint vágni.

Nem hiszem,hogy a magnézium okozná,mert igaz hogy 36 héttől már ellenjavallt szedni,de szerintem gyorsan kiürül a szervezetből.Nekem legalábbis mikor abbahagyom,pár nap múlva már láb,és egyéb görcseim vannak.Mert ugye ezért nem szabad szülés előtt már,mert görcsoldó hatása van.


Sok sikert,minden jó,könnyű és gyors szülést üdv.

2008. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a málnalevél teára már késö.Szerintem amúgy sem sokat ér.Èn ittam,mégis 5 nappal túlhordtam a lányomat,és nehéz hosszú szüésem volt.próbálj jó nagyokat sétálni,egyszerre 10-15 gugolást megcsinálni,persze nem megeröltetni magad.Utánna le´pcsözés.Nekem ez vált be.
2008. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is gondolkoztam a málnalevélteán,de a junius 9-10 már itt van hamar.És én ugy tudom hogy a málnalevélteát a 36-ik héttől lehet inni.Szerintem ha innám akkor 5 nap alatt nem csinál semmit.Már az is bosszant hogy nagyon dagad mindenem.Ma megpróbálom a lépcsőzést,meg 3 alkalommal a szexet,lehet segít.Nekem is az első baba 42 hétre jött.Én már rábízom magam a jóistenre,vagy csodát várok.Nagyon szépen köszönöm mindenkinek hogy válaszolt.Boldog babavárást.
2008. jún. 4. 13:54
 7/8 anonim ***** válasza:

én is türelmetlen voltam már a 39.héten és elég erős jóslofájásim voltak. Fogatam magam és elkezdtem futni a kerbe otthon és lépcsőztem. este egy forró zuhany után 1óra mulva már a szülőszobán várt rám egy 2órás szülés:)

A sex nekünk se jött be.

jah és ha lent van a babád (leszállt a pocak) akkor a gugolás is jó mert könyebben megrepedhet a magzatburok. (szülésznők mondták)

2008. jún. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat,megfogom próbálni.De a pocakom sajnos még a helyén van.Hát nemtudom lessz-e a héten szülés.Szerintem megint indítanni fognak.Megyek veszek egy meleg fűrdőt,lehet segítt.
2008. jún. 4. 20:28

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!