Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek ha hajnali 2.40...

Szerintetek ha hajnali 2.40 óta fájásaim vannak és most már annyira fáj a hátam és görcsöl a hasam, hogy a fájások gyakoriságát se érzem akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy első baba és azt mondták nekem,hogy annyira kell fájnia mintha a falat kaparnád...hát nekem annyira nem fáj csak kellemetlen elég rendesen.39+1 hkm
2013. febr. 1. 08:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Nekem burkot repesztettek, meg sem éreztem! :)

Ne várj vérzést, vagy vizet, ha rendszeresek a fájások, menj be!

2013. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Nem folYik el a magzatviz csak az esetek 20%ban.. Arra tilos varni!

Es verzesre meg miert varnal nem ertem????

Ha rendszeresek a fajasok irany a korhaz!!!

2013. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?
2013. febr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

SziasztokMA 0:30kor indultunk be a kórázba,mert 6 perceseim voltak.De reggel 9ig csak nst és séta volt más nem.Aztán meginditották a szülést,mert meg volt a teljes tágulás,de nem voltak elég erös fájásaim.Majd kaptap epit,oxitocint.Meg is indult a szülés rendesen,de a fájások alatt nagyon lelasult a baba szíve.Kiderült,hogy rátekeredet a köldökzsinór a testére...pedig a feje már kint volt.Azonnal vittak a mütöbe,mert a pici élete veszélybe került.Császár lett sajnos,de legalább a pici túl élte és ez a lényeg!Egyébként egy gyönyörű hercegnö lett!

Köszönöm,hogy szorítottatok és boldog babaa várást a tová

2013. febr. 3. 14:35
 25/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Ma 0:30kor indultunk be a kórázba,mert 6 perceseim voltak.De reggel 9ig csak nst és séta volt más nem.Aztán meginditották a szülést,mert meg volt a teljes tágulás,de nem voltak elég erös fájásaim.Majd kaptap epit,oxitocint.Meg is indult a szülés rendesen,de a fájások alatt nagyon lelasult a baba szíve.Kiderült,hogy rátekeredet a köldökzsinór a testére...pedig a feje már kint volt.Azonnal vittak a mütöbe,mert a pici élete veszélybe került.Császár lett sajnos,de legalább a pici túl élte és ez a lényeg!Egyébként egy gyönyörű hercegnö lett!

Köszönöm,hogy szorítottatok és boldog baba várást mindenkinek!

2013. febr. 3. 14:36
 26/29 anonim ***** válasza:

Gratulálok a kicsihez!

Boldog babázást! :)

2013. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babához!

Már kint volt a baba feje, amikor elvittek műtőbe?

2013. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Gratula:)))
2013. febr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
grat!!!hát sztem csak majdnem kint...mert ugy hallottam,visszanyomni nem tudják....
2013. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!