Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek ha hajnali 2.40...

Szerintetek ha hajnali 2.40 óta fájásaim vannak és most már annyira fáj a hátam és görcsöl a hasam, hogy a fájások gyakoriságát se érzem akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy első baba és azt mondták nekem,hogy annyira kell fájnia mintha a falat kaparnád...hát nekem annyira nem fáj csak kellemetlen elég rendesen.39+1 hkm
2013. febr. 1. 08:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy már meg is van a baba!
2013. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Reggel vettem egy forró fürdöt és nem múltak el a fájások.Bementünk a kórházba és kiröhörgtek,hogy mit keresek itt.Majd órákat vártunk mire megvizsgáltak meg megkaptam az ambuláns papírt.Egyébként azt mondták,hogy valoszínü éjjel vagy a napokban meg lesz a baba,de azt mondták addig ne menjek vissza míg nem folyik el a magzatvízem vagy nem vérzek.Nagyon bunkók voltak.....de ez van.Majd meglátjuk mi lesz.

Köszi a szurkolást!

2013. febr. 1. 19:12
 13/29 anonim ***** válasza:
Tényleg de bunkók:(
2013. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
azta...és akinek ugy kell burkot repeszteni brutál fájásoknál???
2013. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 frászkarikaborsó ***** válasza:
Hát szerintem akkor menj vissza ha már elég rendesen fáj, és nem csak kellemetlen. Nyitva vagy egyébként már valamennyire? Én 1 ujjnyira voltam nyitva az utolsó vizsgálatomon és azt mondta a doki hogy mivel már nyitva vagyok, nem kell megvárni az 1 perces fájásokat hanem 5 percesekkel már menjek majd be. Ha nyitva vagy akkor szerintem te is menj be már 5 percesnél majd. Inkább röhögjenek ki kétszer minthogy egyszer baj legyen...
2013. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Olyan bunkok tudnak lenni. En igy kentem az elso szules el korhazba h 3100 volt a mehnyak mehszajam.. Ami semmi. Kirohogtek. De en megvartam a dokim. Aki bejott lefektetett es kozolteh ebbol mindkart baba lesz. En hiaba mondtam a szulesznoknek h aztem folyamatosan tagulok nem akartam ram nezni ujra mert h csak hisztizek.. A doki jol lebaszta oket mert semmi se volt elokeszitve a szuleshez nekem meg mar tolofajasaim voltak.. Ment a kapkodas. Pedig csak annyi kellett volna h ramneznek mikor szolok h gaz van. De beskatujaztak abba h elso baba esnem megy ilyen gyorsan... Ugyhogy sztem ha valaki ugy erzi ido van akkor ido van..
2013. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2013. febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Azóta éjjel megint jöttek az elég durva fájások. 7-8 percesek kilöködött a nyákdugó,de hajnali 4 körüllre lecsökkentek 15 és 30 perc közöttire.Aztán egész nap kb.30percenként joslózgatok....de most megint kezd egyre sürűbb és erösebb lenni....de addig nem merek elindulni amíg el nem folyik a víz vagy nem vérzek.....a picim is rendesen mozog.Remélem nemsokára vége és babázás lesz belöle.
2013. febr. 2. 16:40
 19/29 anonim ***** válasza:
Szerintem a vérzést nem kéne megvárni, ha már rendszeresek a fájások ,és nem múlnak,menj be. Védőnőm azt mondta,hogy ha elmegy a nyákdugó 1-2napon belül megvan a baba, nálam z bejött!
2013. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ne várj vérzést vagy magzatvizet! ha 5 percesek,rendszeresek,mindenképp kórház!!!nehogy utközben szülessen meg!!!
2013. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!