Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már nagyon türelmetlen vagyok,...

Már nagyon türelmetlen vagyok, sokáig kell még várni?

Figyelt kérdés
május 29-re voltam kiírva, de még mindig bent van a pocaklakó. MA is voltam orvosnál, nst rendben, nyákdugó még nem távozott, magzatvíz tiszta, a lábam elkezdett dagadni. Délután óránként éreztem 2-3 percig tartó fájásokat, de mostanra ez is elmúlt. Azt mondta az orvos, ha csütörtökig nem születk meg a bab, pénteken megindítja. Az miből áll?
2008. jún. 2. 18:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Jaj, azt elfelejtettem, hogy a lepény érettsége I-II, a méhszáj c:1111.
2008. jún. 2. 18:32
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Gondolom burkot repeszt, azután meg normális esetben majd jönnek a fájások. Ha mégsem jönnének, rásegítenek egy kis oxitocinnal.
2008. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is meg akarták indítani és azt mondta a doki, hogy feltesznek egy zselét és az elkezdi tágítani a méhszájat, ami egyáltalán nem fáj és lassan beindulnak a fájások, ha mégsem akkor tényleg rásegítenek! Sajnos nekem nem így lett, mert császár letta vége az utolsó pilanatban, mert nagynak találták a babám.

Sok sikert és könnyű szülést

2008. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem is az elsőnél szülést indítottak,de lehet hogy a másodiknál is fogják indítanni.Nekem akkor 3 óráként valami tabletta szerűt raktak fel ami tágított.Szerintem infúzió a legjobb,mert nekem a tablettával elég sokáig tartott.42 hétre szültem meg a kisfiamat.A második babával pont így vagyok mint te.május 28-ra voltam kiirva,de még semmi.A méhszáj is zárt semmi bajom azon kívül hogy vannak fél óránként fájásaim,majd 3-4 órahosszáig rendszeressen rajtam vannak aztán elmulnak.De ezek még jóslófájások,mert ha megfürdöm langyos vízbe akkor is enyhülnek vagy abbamaradnak.Nagyon elkeztem dagadni is,főleg a lábam,és már annyirra fáj is néha. Az orvosomtól junius 10-ig kaptam haladékot,utánna indítannak szülést,de valahogyan nem akkar jönni a picúr.Hát várjuk a csodát,lehet bekövetkezik hamarossan.Könnyű,és gondmentes szülést!!!!
2008. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem burkot repesztetettek, injekcióban kaptam oxitocint és vártunk a fájásokra. jöttek is rendesen :)

sok sikert és szép szülést neked.

egy 14 napos kisfiú anyukája.

2008. jún. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én az első fiamat 41 hét végén indítással szültem. Oxitocinos infúziót kaptam, burkot repesztettek, nehéz szülésem volt, fájásszünet nélkül vajúdtam, szétszakadtam teljesen. Második fiamat 6 héttel ezelőtt szültem. Magától indultak a fájások, spontán repedt a burok, négyóra vajudás után szövődménymentesen szültem, pedig a baba fél kilóval nagyobb volt, mint az első, csak vágott gátsebem volt amit már nem is érzek.

Boldog szülést kívánok!!!

2008. jún. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!