Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mara vagyok kiirva szulesre,...

Mara vagyok kiirva szulesre, de nem akar jonni a pici! Mit tegyek? Adoki azt mondta ha 14-ig nem jon akkor meginditja! Az ugy jo? Elso terhesseg, nincsen tapasztalatom!

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 10:13
 1/9 gabszem ***** válasza:
Én az Uzsokiban szültem, Pesten, itt is 1 hetet várnak a kiirt időponttól, ha minden rendben van, utána befektetnek, a kórházban még várnak pár napot és utána indítják. Szerintem ne tegyél semmit, ha jön magától jön, ha nem akkor majd indítják, nem lesz tőle semmi bajotok. Nekem a kíírt után 1 nappal magától indult be. Kitartás!
2013. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi tünetem a kiírt napon. Mivel ilyenkor minden nap kell menni vizsgálara, így figyelemmel kísérik a babát, nem kell aggódni amiatt, hogy baja lesz. Nekem a kiírt után 2 nappal kiderült az uh-n, hogy kevés a magzatvíz. Haza sem engedtek már, befektettek mefigyelésre, hátha megindul magától a szülés. Nem indult be, semmi fájásom nem volt, így másnap megindították. Ne aggódj, max egy hét, és meglesz a babád.
2013. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nekem sem volt semmi tünetem a szülés napján, 8 nappal túl vittem, de szerintem azért, mert el volt számolva. A 8. nap reggelén is csak nagyon gyenge fájásokkal mentem be, 2 naponta néztek magzatvizet, lehet be sem indult volna még aznap sem, de megindították, mert kicsit már el volt színeződve a magzatvíz.
2013. jan. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kiírt napon kb. a babák 5%-a érkezik, ha jól tudom. Azt már nem tudom, mennyire bizonyított, hogy a kisfiúk általában késnek. Én két napot hordtam túl a fiamat, úgyhogy még ne aggódj. Esetleg egy orgazmus is beindíthatja, ha szeretnéd.
2013. jan. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kiírt napot mindig 28 napos ciklushoz számítják, de ha neked nem 28 napos volt akkor később van péd és biztos késik is a baba. Nekem a ciklus 18.napján volt ovum és a lányom pontosan 4 nappal később született mint a kiszámolűs szerint. nyugi, megfog születni, és ha a szülés beindul akkor nincs visszaút!!! könnyű szülést neked és gyorsat!! boldog babázást és egészséges csemetét!!
2013. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokaT! es a jokivansagokat!
2013. jan. 8. 13:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Még egyben?

Drukkolok nagyon!!!

Könnyű szülést!!

2013. jan. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
????
2013. febr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mar 2 en vagyunk, holnap lesz 3 hete,hogy csaszaroztak! Nem nyilott a mehszalyam! :) Koszonom az erdeklodest!
2013. febr. 4. 11:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!