Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Legkorábban mikor jelentkezhet...

Legkorábban mikor jelentkezhet bármilyen terhességi tünet? Akár már a nemvárt napja előtt is, vagy csak miután kimarad a menstruáció?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már a nem várt mensi előtt tudtam. Előtte 1-2 nappal már rosszul voltam a kávé illatától. ás tünet nem volt.
2012. dec. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet hosszú leszek előre is bocsi! Gyógyszer mellett lettem terhes nem is gondoltam az vagyok de így vissza gondolva nekem voltak tüneteim! Szóval a melóhelyemen megláttam az ecetes halat a büfében és muszáj volt megvennem és megennem fájtak a melleim és megjön érzésem volt ez azelőtti héten volt mielőttre vártam és a rántott karfiolhoz majonézt ettem amitől eddig még a szagától is rosszul voltam! Hétfőn reggel nem jött meg(gyógyszer mellett pontosan szokott) még nem is érdekelt mert az érzés megvolt gondoltam majd este megjön nem jött meg másnap is megvolt az érzés nem jött meg csináltam tesztet délelőtt pozitív lett hívtam sógornőm sírva hozzon még egy tesztet délután is pozitív lett! De arra a hétre már nem volt időpont dokihoz de szombaton indultunk nyaralni horvátországba! Egy hét múlva jöttünk haza utána hétfőn voltam dokinál aki megerősítette a terhességet aznap voltam 5+4hetes terhes! Szóval így vissza gondolva és számolva nekem nagyon korán jöttek a tünetek! Üdv 30hetes kismama
2012. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves boga24, megkerdezhetem milyen gyogyszert szedtel? Illetve, volt hogy elfelejtetted bevenni?
2012. dec. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Persze sensonette tablettát szedtem és ügyeltem arra hogy mindig belegyen szedve jó nem mind volt pontban délután 5kor bevéve mert 1-2óra eltérés biztos volt de nem hagytam ki egyet sem! Nem volt hasmenésem és nem is hánytam előtte bocsi ezt nem tudom szebben leírni!
2012. dec. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi, en is szedtem evekig, de 3 hete abbahagytam (mikor utoljara megjott) azota egyutt voltunk a parommal( mig szedtem volt hogy kihagytam egy kettot de sose volt baj) egy hete viszont feszul a mellem es folyton pisilnen kell pedig meg nem kell megjonnie... Nem csinaltam tesztet nem tudom, hogy kimutatna -e ha van valami...
2012. dec. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!