Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem varja nov.28-29. -e...

Ki nem varja nov.28-29. -e kornyekere? Tunetek?

Figyelt kérdés

Mi pe. elott voltunk egyutt 3illetve 4 nappal elotte...

Mikor csinaltok tesztet?? hogy erzitek van baba??:-)



2012. nov. 19. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Én 25.ére nem várom,sztem van:) Teszteltem már,de negativat,viszont arra gondolok korai volt. Hányinger,fejfájás,sűrün pisilek,a melleim is érzékenyek:) Ennyi tünetet talán nem képzelek be magamnak és van baba,nagyon szeretnénk. Te hogy érzed? Tünetek?
2012. nov. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
off: Szerintem ha már vannak tünetek, a teszt is pozitívat mutatna.
2012. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Meglátjuk:) Sok féle teszt van,sok nem is pontos,én nem a legjobbat és legdrágábbat választottam,pont azért,m még korai lenne.
2012. nov. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok,én 26-ra nem várom,nekem feszül a hasam,pont úgy mint az előző terheségemnél májusban,de az sajnos 10hetesen elhalt :´( remélem most minden renben lesz!!Ti mikor fogtok tesztelni???
2012. nov. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
2es nincs igazad,nézz csak utána!
2012. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miis nagyon szeretnenk, nemtudomm nem merem azt mondani hogy szerintem van... volt mar sok csalodas:-( egyebkent tunet az nekem is akad pl 3/4 orankeent jarok pisilni, a mellbimbom fajt csak eddig mostmar aaz egesz erzekeny mensihez ezek a tunetek meg koraiak... Remelem lesz baboca:-) szurkolok nektek es irjatok meg majjd hogy van- e bebi :-):-)
2012. nov. 19. 15:01
 7/10 A kérdező kommentje:

Jaaa es kipattisodtam eleg rendesenn..illetve a derek fajas .az a baj legalabbis engem az ijeszt meg h ezek a mensi tunetei is de mensinez ez nagy nagyon korai

....

2012. nov. 19. 15:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért de nem érzitek korainak a tüneteket? :/
2012. nov. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nos, a tüneteket a hcg hormon okozza.... a teszt a hcg hormonra reagál (egy átlagos teszt 25-ös erősségű, ennyi hcg pedig nem nagyon okozhat még tünetet, persze vannak kivételek, mint mindenre).

2-es voltam

2012. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és 25-re nem várod, ma még csak 19 van... még 6 napod van, be sem ágyazódhatott (ha van is baba).... hogy lehetnének tüneteid, mikor ilyenkor még ha lesz is baba nincs még hcg a szervezetedben.
2012. nov. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!