Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikorra varhatoak a tunetek?...

Mikorra varhatoak a tunetek? Mikor erdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 14:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Veletlenul elkudtem.... Szal a reszletek: aug. 8-12ig volt meg. Az eggyutt letek pedig 20,21,24,26,28. Mikor erdemes legkorabban tesztelnem?
2012. aug. 29. 14:55
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tesztelj, ha már késik, vagy legalább már esedékes a következő menzesz, esetleg 1-2 nappal előtte reggeli első vizelettel. Az, hogy a tünetek mikorra várhatóak, nem lehet tudni, mindenkinél más, de az esetek többségében azok is a menzesz elmaradását követően jelentkeznek.
2012. aug. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia!Ha normál 28 napos ciklusod van akkor feltételezhetően 22., 23., körül volt ovulációd,szóval ha 21.én voltatok együtt akkor talán célba találtatok.De ha tényleg 28 napos ciklusod van akkor csak szeptember 5.én kéne hogy megjöjjön.Így azután tesztelj!De jobb lenne ha merned minden reggel felkelés után a hődet abból meg tudod állapítani hogy hogyan is működik a ciklusod és vezetned kellene hőgörbét!
2012. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindig ellövök a mensi előtti napon egy tesztet...állítólag akkor majd kimutatja a terhességet

2012. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is a nemvárt előtti napon teszteltem,délután és nagyon halvány pozitív lett. És csak 2 nap múlva kezdett erősödni. Ma pedig már 10 hetes 1 napos ikres kismami vagyok!:) És jelentős tüneteim azóta se voltak! Kb.az első pozitív teszt után 1 héttel kezdett el fájni a mellem,meg fáradékonyabb vagyok.
2012. aug. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. :) igazabol tisztaban vagyok a dolgokkal de annyira bevagyok sozva... Alig varom mar, hogy 2 csikos legyek :)


Szivbol gratulalok az ikrekhez. :)

2012. aug. 29. 18:03
 7/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm!:) Nagyon szorítok Nektek,hogy sikerüljön! Hanyadik napon vagy? Mióta próbálkoztok?


Ikres kismami

2012. aug. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
22. Napon. Bar elegge kiszamithatatlan a mensim ezert is felek kicsit. Ez meg csak az elso probalkozas, de nagyon szeretnek, hogy sikeruljon :)
2012. aug. 29. 18:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Remélem,hogy Te abba a kategóriába tartozol,akik eldöntik,hogy akarják és már jön is!:)

Nekünk sajnos nem volt ilyen egyszerű. De mindennek oka van és biztosan annak is,hogy ennyit kellett várnunk Rájuk!:)

Ha a 22.napon vagy,akkor szerintem még várj legalább 1 hetet a teszteléssel,mert mostanság történhet a beágyazódás,ha sikerült. Reméljük a legjobbakat!:) Mindenképpen írj,hogy mi lett!

2012. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a helyzet, sikerült?
2012. szept. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!