Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal szeretkeztünk 1...

A barátommal szeretkeztünk 1 honnapal ezelőtt de nem védekeztünk. Lehetek terhes is akár?

Figyelt kérdés
De a végén ki vette nem belém "ment el" aztán újra együtt voltunk ágymás után és nem volt pisilni csak meg törölte.. Aztán rá 2 hétre volt menstruáció féleségem de csak első nap volt normális és utána még 2 napig alig véreztem és 3-dik nap szinte el is múlt . Azóta érzékenyek néha fajnak a melleim meg kívánok ételeket fáradékony vagyok Lehetek terhes is??
2012. dec. 30. 12:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Csinálj tesztet és megtudod. Ha nem védekeztek (márpedig a megszakítás nem védekezés), akkor mindig megvan az esélye, hogy terhes legyél. Nem is értem.. Ha nem akarsz teherbe esni akkor miért nem tudtok védekezni??
2012. dec. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Az, hogy te szeretnél teherbe esni, az nem azt jelenti, hogy a pasid is szeretné.. Különben beléd élvezett volna..
2012. dec. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

ne kiabálj légy szíves

igen, lehetsz terhes

bírd ki, amíg kinyit egy patika, és vegyél tesztet

2012. dec. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Jézusom.. Normálisan kérdezek.. A férjem is szeretné mert akkor jobban oda figyelne.Me beszéltünk is róla. De mivel nem terveztük így különösebb oda figyelést nem nagyon szenteltünk neki.
2012. dec. 30. 12:28
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

most a barátod, vagy a férjed? :O

vagy a barátoddal szexeltél, és a férjed nevén lesz a gyerek? :O

2012. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Amikor feltetted a kérdést még csak a barátod volt. Azóta össze is házasodtatok? Lehetsz terhes...
2012. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Szeretnél gyereket, de nem tervezel... Nyaralsz decemberben... Nem tudsz tesztet venni... Mégis mit mondhatnánk?
2012. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A Lenedő férjem a gyűrű már meg van.. És te csak magadból indulsz ki vagy csak unatkozol és kötekedsz ?????????:)))
2012. dec. 30. 12:32
 9/20 A kérdező kommentje:
NA JÓ ELÉG AKKOR TELELÉS VIDÉKEN NEM MINDEGY? GYERE LE SÁGRA ÉS KERES NEKEM EGY GYÓGYSZER TÁRAT ÉS UTÁNA JÁTSZD AZ OKOST!!
2012. dec. 30. 12:33
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
Uram isten..
2012. dec. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!