Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek így lehetek...

Szerintetek így lehetek terhes? Barátommal szeretkeztünk mikor lecsúszott az óvszer, rögtön észrevette és abbahagytuk!

Figyelt kérdés
Után simán kitudta húzni mivel kilógott, tehát nem nyomta be az óvszert! Szerintetek így mennyi az esélye? Menzesz elött 1 héttel vagyok!
2012. szept. 23. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

sokadik kérdés ma ilyen témában -.-

igen, picike esély megvan rá. nem nagy az esély, de van, aki szinte semmiségtől is képes teherbe esni.


lehet ezt a szöveget kiteszem vágólapra és beszúrom majd az olyan kérdésekhez, ahova ez kell.

2012. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én biztosra mennék. Menj el egy nőgyógyászhoz esemény utáni miatt. Nem tudom hány éves vagy, ha kiskorú lehet kell hozzá anyukád is
2012. szept. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sokadik kérdés bocsi is érte! De érdekelnek személyesen is a vélemények! Egyáltalán nem vagyok kiskorú, és soha nem is történt még ilyen!
2012. szept. 23. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:

mindenkinél másképp van ez, kedves kérdező. valaki semmiségtől is teherbe esik, míg más akkor se, ha nem is védekeznek. sztem nem leszel nagyon kisegítve itt a válaszokkal, mert vagy ilyen, vagy olyan típusú ember írja le a tapasztalatát, de te meg közben lehetsz teljesen más is.

alap dolgokkal meg neked is tisztában kell lenned h ilyenkor mi a teendő: terhességi teszt.

és ha még aggódsz is, amiatt is késhet sokat a mensid.


de nem értem, ezeket miért nem tudják alapból az emberek. én nem szexeltem még, de állítom, többet tudok erről az egész témáról mint sok kérdező itt. de azért leírom mindenkinek ugyanazt, hadd örüljön.


bár legjobb lenne, ha nem szexelnének azok, akik nincsenek tisztában a dolgokkal ill. probléma lenne ha becsúszna a gyerek. de ezért megkövezés jár h ilyeneket merek mondani, de hát ti tudjátok, mennyit akartok aggódni a terhesség miatt és ha vállaljátok az esetleges negatív következményeket (akár fertőzés, stb.), akkor hát...

2012. szept. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Részben igazad van!! De még te is lehetsz olyan helyzetben, hogy érdekel más véleménye!! Amúgy meg nem azt kérdeztem, hogy mi a teendóő azt én is tudom, hanem hogy mennyi az esélye szerintetek!! Attól, hogy valaki kérdez még nem tudatlan!
2012. szept. 24. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!