Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal szeretkeztünk 1...

A barátommal szeretkeztünk 1 honnapal ezelőtt de nem védekeztünk. Lehetek terhes is akár?

Figyelt kérdés
De a végén ki vette nem belém "ment el" aztán újra együtt voltunk ágymás után és nem volt pisilni csak meg törölte.. Aztán rá 2 hétre volt menstruáció féleségem de csak első nap volt normális és utána még 2 napig alig véreztem és 3-dik nap szinte el is múlt . Azóta érzékenyek néha fajnak a melleim meg kívánok ételeket fáradékony vagyok Lehetek terhes is??
2012. dec. 30. 12:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
te meg telelés alatt miért netezel, ahelyett, hogy kirándulnál, vagy barát-vőlegény-férjeddel összebújnátok?
2012. dec. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
utolsó, ezen a "barát-vőlegény-férjeddel" jót röhögtem :D
2012. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
EMBER MERT KÉRDÉSEM VOLT HOZÁTOK AZÉRT! MAJD MEGYÜNK KIRÁNDULNI IS!! És igen a vőlegényem csak karácsonyra kérte meg a kezem és ez a vőlegény férj szó meg szokatlan nekem és néha még aszt mondom h ő a barátom. De lényeg a lényegbe meg értő intelligens válaszokat kaptam.. pff.. További szép napot!
2012. dec. 30. 12:38
 14/20 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes. Keressetek egy gyógyszertárat/drogériát (valamelyik biztos nyitva van, vagy ügyeletes), é vegyél egy tesztet!
2012. dec. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, de hány éves vagy?
2012. dec. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Először is nyugodj meg. Én már hozzászoktam, hogy csak kevesen írnak "normálisan" valaki úgyis belédköt....na mindegy. Szerintem, ha szeretnétek mindketten a babát, akkor az a legfontosabb, hogy nyugott legyél , ne idegeskedj, mert ha Ő ott van, akkor at rossz neki. Élj úgy ezekben a napokban, mintha terhes lennél, vigyázz magadra, pihenj sokat, élvezd a nyaralást-telelést. egyél egészséges ételeket. És mikor lesz lehetőséged majd csinálasz tesztet!Én szorítok!Egy szintén "próbálkozós" nőci!
2012. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
80%
Én viszont bántásból: ez a helyesírás valami borzalom!
2012. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
szia.megcsináltad a tesztet?én is hasonló helyzetben vagyok.emiatt nagyon kiváncsi vagyok.nekem is 1 napig rendesen volt menszim,aztán 1 napra elmúlt majd 1 napig megint megolt.soha nem volt még ilyen nekem.mindig 5 napig tart a menszeszem.hányingerem is van.majd írd meg légyszi a teszt eredményét.
2013. jan. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Igen nem akaratból de össze jött :)) 5 HETES TERHES VAGYOKKK !!!!! :)) *.* A V-Ö-L-E-G-É-N-Y-E-M-E-L NAGY AZ ÖRÖM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. jan. 2. 14:07
 20/20 anonim ***** válasza:
szia.a 18.válaszoló vagyok.Gratulálok a picihez.szerinted nekem is érdemes lenne egy tesztet csinálni?
2013. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!