Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek akár lehetnek terhesség...

Ezek akár lehetnek terhesség tünetei is?

Figyelt kérdés
Nagy részükről tudom, hogy menstruációs tünet (is), de volt egy két furcsaság:) A hasam érdekesen görcsöl, néha meg olyan szurkálás-féle van, de félek, hogy ez csak nekem az, nem tudom. Tegnap nagyon hasmenésem volt, amit semmi nem indokolt, fel vagyok puffadva vagy három napja, erre szintén nincs sok okom. A melleim reggel óta fájnak (mens. hétvégén esedékes). A derekamat is érzem, és tüsszögök, mintha meg lennék fázva ill. folyik az orrom, valamint kijött két régi betegségem is, bár nem komolyak. Utalhat erre is akár?
2013. jan. 7. 16:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja, és egyfolytában ennék vagy aludnék:( a nadrágom meg sehogy se kényelmes
2013. jan. 7. 16:13
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit korai lenne terhességi tünetnek, ha csak hétvégre nem várod. Puffadás, hasmenés bármitől lehet, nem tudhatod, hogy az mennyire indokolt vagy sem.
2013. jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem míg a mensi nem jön meg addig lehetséges minden! De ha menstruacio elmaradna, 2 nap utan tesztelt, vagy akar aznap is lehet, ha érzékeny tesztet veszel! Sajnos én is sokszor úgy érzem végre összejött, de kiderül hogy menstruacio. Persze a tünetek állítólag majdnem egyformák, mellfeszûlés, hasfájás, mintha meg akarna jönni érzés. Annyira korai terhessegről is lenne szó, ha az lennél (remelem, ha te is:) ), hogy tünetek annyira nincsenek, persze kivétel akad.:-) sok sikert!!!
2013. jan. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

11. dpo-n vagyok, és több beszámolóból azt vettem ki, akár érezhetek is dolgokat:)

igen, szeretném:)

a gyomromat egyéb dolgok miatt figyelni szoktam, ezért mondtam, hogy alapvetően nem volt ok a nagyon görcsölős, hasmenéses napra.

2013. jan. 7. 17:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szuper:-) remelem sikerül!! Nekem meg van 2 heten vagy picit kevesebb, De mar most tesztelnek :DD természetesen ez lehetetlen:-)) mar nagyon várom amnem vártat! Amiket mondasz lehetnek jelek, lehet te is érzékeny vagy!:-)
2013. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát nem lehetetlen, csak negatívod lenne:) drukkolok Neked !!!
2013. jan. 7. 17:31
 7/11 A kérdező kommentje:
a hasfájás visszajött, de hasmenés nélkül, csak nagyon durván fel vagyok puffadva:(
2013. jan. 7. 21:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Tudod mi a vicc? En is úgy fel vagyok puffadva, hogy csak na...reggel este mindig. Szurkolok neked, majd írd meg mi van:-)
2013. jan. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez még bármi lehet, várd ki a menzesz napját, és kiderül.
2013. jan. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
8-as, de is rajta vagy az ügyön?:)
2013. jan. 8. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!