Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek akár lehetnek terhesség...

Ezek akár lehetnek terhesség tünetei is?

Figyelt kérdés
Nagy részükről tudom, hogy menstruációs tünet (is), de volt egy két furcsaság:) A hasam érdekesen görcsöl, néha meg olyan szurkálás-féle van, de félek, hogy ez csak nekem az, nem tudom. Tegnap nagyon hasmenésem volt, amit semmi nem indokolt, fel vagyok puffadva vagy három napja, erre szintén nincs sok okom. A melleim reggel óta fájnak (mens. hétvégén esedékes). A derekamat is érzem, és tüsszögök, mintha meg lennék fázva ill. folyik az orrom, valamint kijött két régi betegségem is, bár nem komolyak. Utalhat erre is akár?
2013. jan. 7. 16:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen:-) meg csak 3 hónapja, illetve ez a 3. :-) de tűkön ülök...:-))))
2013. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!