Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek a terhesség tünetei? FONTOS

Ezek a terhesség tünetei? FONTOS

Figyelt kérdés

Karácsonykor volt peteérésem, amit ki is használtunk a párommal. Mostanában történnek érdekes dolgok velem, de nem tudom, hogy ezek a terhesség jelei, vagy csak bebeszélem magamnak. A menstruációmnak majd csak jövő hét közepén kell megjönnie.

A tüneteim a következők:

- 2 napig iszonyatos mellfájdalom,most már csak a mellbimbóm érzékeny ha hozzáérek. Nőtt egy kicsit a mellem.

-fáradékonyság, viszont éjszaka nem tudok aludni

-sokat kell pisilnem (éjszaka is)

éhségérzet, de nem kívánok enni


Szerintetek lehet babám??



2013. jan. 6. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!


sztem simán!

2013. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
a mellfájdalom és duzzadtság nálunk is elővetítette a terhességet,szerintem valószínű hogy terhes vagy.
2013. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vagy nem... Sajnos nekem is volt nagyon sok ilyen tünetem, és kiderült, vaklàrma...


Nàlad ne így legyen, babàt kívànok!

2013. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! És a kívánságokat! :) Nagyon boldog lennék, ha valóban kisbabám lenne! :)
2013. jan. 6. 19:50
 6/8 anonim ***** válasza:
szia nekem pontosan ugyan ilyen tüneteim voltak decemberben, szinte biztos voltam benne , hogy terhes vagyok , még egy hetet késett is a menstruáciom, de kettő tesztet csináltam negativ lett aztán 8. napon mégis megjött... sajnos nagyon sok hasonló tünet van és mindenkinél más! de még nem lehet tudni! drukkolok
2013. jan. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is! :) Én is drukkolok neked! :)

És még azt elfelejtettem írni, hogy kb 4 napja kevés, fehér váladék van mindennap a bugyimon.

2013. jan. 6. 19:58
 8/8 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok. Sajna ma megjött a menzim (2 nappal korábban a szokottnál), így sajna csak vaklárma volt! :(((
2013. jan. 7. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!