Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindig tíz perces fájásokkal...

Mindig tíz perces fájásokkal kezdődik a szűlés, ha fájásokkal kezdődik?

Figyelt kérdés

Tehát van olyan hogy mondjuk rendszeres 20 perces? Vagy csak 10 a rendszeres? Vagy lehet 12es rendszeres is? Vagy mi van ha sűrűbb fájásokkal kezdődik? Ha egyszer már elére az 5 perces periódust akkor már nem vált vissza ritkábbra? Mennyi idő után mondjuk, hogy rendszeres? fél óra? Óra?

37 hetes kismama tele kérdésekkel... bocsi de annyira összefüggnek


2008. máj. 31. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák, egyéni, hogy kinél hogy kezdődik. A ritkább fájásokra gyakran fel sem figyel az ember, csak akkor tűnik fel, hogy itt "lesz valami", amikor már sűrűbben jönnek. A második szülésemnél már egyből felismertem a dolgot, elkezdtem írogatni, hogy mikor jött a fájás, és bizony szabályos időközönként jött félóránként, majd egyre rövidült. Amikor megzavartak, (a 10 perceseknél bementünk a kórházba, akkor egy kis időre leállt, aztán mikor kicsit megnyugodtam, újraindult.

Minden rendben lesz, ne aggódj! Szorítok neked :)

2008. máj. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia

ennyire ne félj aszüléstől, biztos hogy észre fogod venni és nem kell a kórházba rohhanod egyszerre nekem is 10 perces fályásokkal kezdődőtt mind a két kislányomnál de 4 perces fályásokkal indultunk el a tőlünk 60 km-re lévő kórházba és akkor még 1 órát a szülőszobán töltöttünk az első 1 órába már tudni fogod ha szülni fogsz de ha fájásid vannak és úgy érzed hogy az az akkor fürödj le meleg vízbe és ha nem múlik akkor biztos hogy szülni fogtok

ha van még kérdésed nyugodtan írhatsz privit szívesen válaszolok a kérdéseidre bármilyen jellegű is

2008. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem elfolyt a magzatvíz, tuti, hogy egy fájásom sem volt előtte. Akkor volt egy, aztán 30 perc múlva még egy, és utána 2 percenként jöttek.
2008. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2-3 perces fájásokkal kezdődött. Azonnal sűrű volt, de még egy-két óráig csak enyhe fájások voltak. Aztán a sűrűsége megmaradt, csak erősödött.
2008. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Sokféle képen megindulhat a szülés. Lehet, hogy először elfolyik a magzatvíz...akkor még nyugodtan zuhanyozzál le otthon és higgadtan be lehet menni a korházba. Nekem pl. este fél 10 kor kezdődött és félóránként jöttek a fájások (az elsőnél csak a szemöldökömet húztam össze), aztán fél 1 kor vártam a következő félórát, de öt percesekre váltott át egészen de. fél 11 ig, utána már két percenként jöttek és remegő lábbal siettünk be a korházba.

Ne félj a szüléstől, mindenkinek más a fájdalomküszöbe...de egy biztos, a nő életében a legszebb fájdalom..különben meg abban a pillanatban megszűnik minden, mikor ráteszik a babádat a hasadra, s mikor ránézel, azt gondolod, hogy 10 szer nagyobb fájdalmat is kibírnál érte.

2008. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!