Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Békéscsabán szült kismamák,...

Békéscsabán szült kismamák, hogy zajlott a szülésetek?

Figyelt kérdés

Bementetek és mi történt? Milyen felszereltségű a kórház? Hogy zajlott le a szülés? Mennyi ideig voltatok bent? Vinnem kell hálóinget vagy adnak? Pelust? Babaruhát? Mellettem maradhat szülés után a baba? Fogadott orvosunk lesz.


Köszönöm a segítséget!


2013. jan. 5. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Három fiam van, a legkisebb 8 hó-s. Most a legutolsóról írok, hogy miként zajlott. Kiírt napon indította a fogadott dokim. Jó felszereltségű a kórház, akinél szültem szülésznő, egy rendkívül kedves nő volt. Nálam burkot repesztett az orvosom, rá 5 percre jöttek is a fájások, és négy órán belül már meg is született. A kitolási szak, iszonyatosan fájt, ráadásul próbálták a gátvédelmet, ami nem jött össze, így repedtem kívül belül. És utána csináltak gátmetszést. 3 napig voltam bennt. 8-án szültem és 11-én jöhettünk haza. Hálóinget én vittem, de a kórháziban szültem. Pelust, babaruhát nem kell vinni. Van olyan szoba,ahol veled lehet a baba, tőlem meg kérdezték, hogy szeretném-e igénybe venni. Én sima szobában voltam. Legalább tudtam egy kicsit így pihenni, hisz mikor hazajöttünk, akkor már éjjel-nappal velem volt a kicsi. Legalább ezt a három napot kihasználtam alvás szempontjából:)) Ha bármi kérdésed van nyugodtan kérdezz, ha tudok válaszolok rá. Ja, a középső fiam viszont velem volt szülés után, na utána mondtam, hogy ha lesz harmadik gyerkőc, akkor már nem fogom ezt a megoldást választani.

Boldog babavárást. Mikorra vagy kiírva? Első baba?

2013. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen első baba. Február végén szülök. :D

Akkor csak a hazajövetelre kell pelust és ruhát vinni? Mellszívót ott adnak ideiglenesen vagy szerinted azt is vigyek be magammal? Most úgy gondolom, hogy ennyi a kérdésem, de ha felmerül még valami esetleg írhatok neked privátban. Köszi!

2013. jan. 6. 18:34
 3/6 A kérdező kommentje:
? A végén kérdőjel lett volna :)
2013. jan. 6. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:
2008 áprilisában született ott a kisfiam, és tavaly októberben a kislányomat, most nincs időm, de holnap leírom a tapasztalataimat. :-)
2013. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Hazajövetelkor kell a baba ruhája amiben hazaviszitek, pelenka, textilpelenka letakarni a hordozót, vagy a mózest. Én vittem be mellszívót. Kinél fogsz szülni, megkérdezhetem? Én Baukónál szültem mind a három fiamat:))
2013. jan. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első voltam, az előbbit is én írtam. Nyugodtan írjál privátban, ha valamit még szeretnél kérdezni.

3 fiú anyuja

2013. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!