Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A málna levél teától, hogy...

A málna levél teától, hogy alakult a szülésetek?

Figyelt kérdés
kiírt időre szültél vagy esetleg hamarabb-később?

2012. nov. 20. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy héttel később szültem. Nekem nem használt a tea.
2012. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ittam ittam szorgalmasan,semmit nem tágultam,egy ici pici fájásom sem volt,így megcsászároztak.vannak homeopátiás bogyók azok úgy hallottam jobbak.cimicifuga vagy mi,a másik nevét nem tudom,felváltva kell szedni,azt nagyon dícsérték a csajok akik hüvelyi úton szültek
2012. nov. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kiírt előtt 5 nappal szültem, kb. 2 óra alatt eltűnt a méhszájam. Nekem használt.
2012. nov. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem használt

ittam a 35 héttől szinte 2 l egy nap,

a 41 hét 1 napján indítani kellett a szülésemet

pont 6 napja :) mert olyan volt méhszájam mint

egy szűz kislányé. C: 3111- ..


6 napos kisfiú anyukája

2012. nov. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Éjjel nappal ittam a teát és homeos bogyókat is szedtem,és hittem is benne,hogy használ. A kiírt napon szültem,az első fájástól számítva 11 óra alatt lett meg a kislányom. Nem tudom,hogy ha nem iszom mennyi lett volna,de úgy érzem nem azt a hatást értem el,mint amit vártam tőle. De én szerettem az ízét,szóval nem haragszom a teára :)

2012. nov. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szorgalmasan ittam. Nov 4re voltam kiírva, este 10kor jöttek a fájások, reggel 6kor a karomban tartottam a kislányunkat.
2012. nov. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia,én 28-ára vagyok kiírva,a 36.héttől iszom napi két pohárral,de még semmi...remélem nem lesz több 10 óra a vajúdás...

mikorra várod a babád?

2012. nov. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Második gyerek, az első másfél héttel jött hamarabb a kiírtnál, ott nem ittam málnalevél teát, 16 órát vajúdtam.

A másodiknál a 35 héttől kezdve ittam. 37+4-re született meg a kislányom. Hajnali 2-kor arra ébredtem, hogy fájásaim vannak, felkeltem, elfolyt a magzatvíz egy része. Reggel 6.55-kor a karomban tartottam a gyermekemet.

Valamit biztos segített, mert fél 4-kor vizsgált meg a dokim, azt mondta, estére lesz baba, nagyon zárt vagyok még. Majd alig két óra, és pikk-pakk eltűnt a méhszájam, 4 ujjnyira tágultam.

2012. nov. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én 4 napja szültem és nekem használt. Bár nem tudom, hogy anélkül meddig tartott volna.

Három napig túlhordtam, és pont nst-n voltam, amikor elfolyt a magzatvizem. Rá 3 és fél órára megszületett a kisfiam.

2012. nov. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
pénteken töltöm a 36.hetet, akkor akarom elkezdeni inni. amúgy dec 23.ra várjuk
2012. nov. 21. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!