Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol folyott el a magzatvizetek...

Hol folyott el a magzatvizetek és utána mi történt?

Figyelt kérdés

2012. dec. 24. 14:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nagyon sok lány anyuka írt,ez is valami.
2012. dec. 26. 12:19
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A 37. héten a férjemmel vacsoráztunk, és a desszertet az ágyban ettük (ki kell használni az utolsó kettesben töltött estéket ugye...), amikor azt éreztem, hogy SOS ki kell szaladnom a WC-re pisilni. Felálltam, és abban a pillanatban elöntött a magzatvíz. Szóltam a férjemnek, hogy mi a helyzet. Felpattant az ágyról, és élete legszebb spárgáját produkálta, az egyik lába erre a másik arra... :D Én meg csak nevettem. Én "bepisiltem", ő spárgázik.... Jól kezdődik!! :)) Ez este fél 20:30-kor történt. 22-re értünk be a kórházba, semmi fájásom nem volt még ekkor. A kislányom 02:44-re lett meg 3630gr 55cm. Szülni nagyon-nagyon-nagyon jó!!! Remélem, lesz még benne részem.


Egy 7 hetes kislány anyukája

2013. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
én nem vettem amikor elfolyt :) Valószínű zuhanyzás közben folyhatott el azért nem vettem észre (este 9).Hajnal 1-kor 5 perces fájásokra ébredtem.3-kor bementünk a kórházba.5-re teljesen kitágultam.9-kor toltak a műtőbe és 9:21-kor megszületett a fiam.Vajúdás közben relatív téraránytalanság merült fel ezért császároztak.
2013. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2013. jan. 3. 18:32
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
ahogy beültem a kocsiba a kórházba menet...elfolyt a magzatvíz...2 órán belül meglett a 2.baba
2013. szept. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka 11-kor feküdtem le aludni, fél 12-kor arra ébredtem, h tiszta "pisi" vagyok, nah meg az ágy is! Kb. 5 perccel később már olyan erős fajasok jöttek, h osszegornyedtem, szólni nem tudtam es csak kapkodtam a levegőt! Kb. Fel óra múlva bent voltunk a kórházban, nst, beontes es már vittek is a mutobe! Hajnal 4-re már meg is lett a fiam!
2013. szept. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!