Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beindulhat ettől a szülés?

Beindulhat ettől a szülés?

Figyelt kérdés

Dec. 24-re vagyok kiírva, tegnap voltam a dokinál, az NST mutatott fájásokat, de nem érzek semmit. Meg is vizsgált, azt mondta,hogy teljesen zárt vagyok. Ezután nagyon fájt a vizsgálat, szerintem tágított rajtam kézzel, mert nem olyan volt a vizsgálat, mint máskor..( csillagokat láttam és sajgott mindenem percekig utána).

Tegnap este óta folyamatosan "barnázgatok", nem erősen, de folyamatosan. Nem fáj semmim. Ez mi lehet?


2012. dec. 21. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Elkezdtél tágulni.

Beindulhat ma is, vagy egy hét múlva.

Nem értem miért csinálnak a dokik. Bocs az offért, de ezen mindig elszomorodom...


Szép szülést Neked, akármikor is legyen!

2012. dec. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A barnás dolog lehet akár a nyákdugó is. Nekem barnás-sárgás színű volt, másfél hétig távozott darabokban. Pont amikor a 37. hétbe léptem, akkor az NST mutatott fájásokat. Vizsgálat nem volt, így azt nem tudom, hogy a méhszájam milyen volt. 37+1-nél este jöttek a fájások, 37+2-re született a Kisfiam. De természetesen ez nem azt jelenti, hogy szülnél. Ismerek olyat akinek 33. hét körül elkezdett kinyílni a méhszáj, és túlhordta mégis a babát.
2012. dec. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kedden voltam 39+4naposan, engem is kézzel próbált a doki tágítani, egy fél napig barnázgattam de sajnos nem történt semmi, holnap megyek újra hozzá 40+1naposan azt mondta megismétli, remélem holnap már nagyobb sikerrel járunk.
2012. dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam.

Egy hétfőn megvizsgált a doki ugyanígy, ahogy írod, utána én is barnáztam, aztán megindult a nyákdugó is...napokig :(

Kedden is megnézett, akkor is ugyanez volt, kézzel tágított, akkor már azt mondta, hogy 1,5 ujjnyira nyitva vagyok, csütörtökre rendelt vissza, ha addig nem történik semmi. Hát a fájdalmakon meg néhány erősebb keményedésen kívül nem történt semmi.

Csütörtökön amikor megvizsgált, mondta, hogy 2 ujjnyira nyitva vagyok, akkor is megpiszkált, és mondta, hogy sétálgassak egy kicsit az épület körül, 15 perc múlva megnéz megint. Mire kiértünk az épület elé, már fájásaim voltak... fél óra múlva már a szülőszobán voltam, 4 óra múlva meg már a karomban volt a lánykám :)))


Szóval beindulhat attól, hogy megpiszkálgat, tágítgat...

Könnyű szülést! :)

2012. dec. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, 6 napra rá indult be a szülés. Amnioszkópia közben elfolyt a magzatvíz (bár szerintem direkt repesztette meg a doki).
2012. dec. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam, hogy nincs gond. Vasárnap megyek megint, remélem hamar találkozom a picurommal :) Boldog Karácsonyt mindenkinek!!!!
2012. dec. 21. 21:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!